Bungalov 568

18. okt 201260

Stavia ,alebo ma niekto postaveny tento typ RD?

• ahoj signum, my este sice nestaviame... este riesime, ale stale sa rozhodujeme aj medzi tymto projektom...a poterbovala by som poradit...mame pozemok, rovinaty...a neviem ci sa vmestíme do 1,5 miliona svojpomocne...mame z toho obavy...moj otec aj svagor su murári a budú nam robit skoro vsetko okrem vody...moj otec vidi vsetko ruzovo...a potrebujem pocut aj nazor od niekoho ineho...prosim...mam z toho obavy...

• No ak mozem trosku-ja sice tento domcek nestaviam,ale myslim si,ze sa do tej ceny nezmestite.Teda ak hej,bude to taky maly zazrak.Eliska2207,zvazte to.

• tak som rada ze niekto ma aj takyto nazor...tak budem zvazovat...ako to tak vidim muza uz nepresvedcim , tak uz len nejakou dodatocnou pozickou ...dakujem

• Sponzor fóra
  • Ahojte pred 2mesiacmi som začal stavat tento domček,zatial mam zakladnu dosku a dnes začinajú s murmi.Stará sa mi o to otec,lebo ja pracujem v zahraničí.Za postavenie hrubej stavby mi majstri zoberú 300000,postavili už nejeden dom v dedine takže referencie majú dobré.Myslím si ze ta cena za hrubu stavbu je ok.

• @signum ahoj, rozhodol si sa nakoniec pre tento bungalov?

• @eliska2207 ahoj,ako to nakoniec dopadlo? začali ste s týmto domom? lebo my sme robili len hrubé výpočty a doteraz sme počítali s tým,že 50 000 eur na stavbu/holodom by nám malo stačiť - ale teraz si nie som istá 😐 diky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?