Bungalov 111 od Prodomu

Profilova fotka
Ahojte. Ideme stavať Bungalov 111 od Prodomu a rada by som sa podelila o rady a starosti, zlepšováky aj druhými, ktorí sa rozhodli pre tento typ. Vopred ďakujem za príspevky. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Aj my staviame Bungalov 111, len sme ho trochu prerobili. Predlzili sme ho o 2,4 m a vznikla nam dalsia miestnost + komora. Vy ho staviate v povodnej verzii?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikawojenska pozerala som vase foto...Pekne okolie. Inak, aj my musime navazat...co uz...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Zuzka. V postate bude v pôvodnej verzii, len bude zrkadlový obraz a namiesto malého WC budem mať komôrku. Takisto sme zrušili šatník v chodbe a spálni. Namiesto nich sa vybuduje jedna malá miestnosť ( kotolňa). Už ho máme osadený, len sa ešte vybavuje stav. povolenie. Nové fotky pridám v najbližšej dobe.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikawojenska my sme tiez zrusili ten maly zachod a tiez nam tam vznikne technicka miestnost ako vam :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahoj Veronika, uvazujeme tiez o B111, mame aj alternativny plan ineho domceka a to B 333. Vsetko zavisi od rozpoctu. Radi by sme videli B111 v povodnych rozmeroch. Je mozne vidiet vas domcek?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Pripravujem sa na stavbu tohto bungalovu v zrkadlovom obraze. Projekt som už objednal a zaplatil zálohu. Máte nejaké postrehy k projektu ktoré je vhodné vedieť dopredu ? Dopredu ďakujem za typy. Čakám na nacenenie od stavebnej firmy a zaujíma ma koľko boli cca reálne materiálové náklady na hrubú stavbu. Predpokladám že ste stavali z 30 cm muriva. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?