Menu Forum

Bungalov 1082 od Euroline verzus Alfa 105 od Wranders

17. apr 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
jnociarova
Registrovala sa 4. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
jnociarova
Registrovala sa 4. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Senec.
 Dobry den prajem. Uz dlhsiu dobu sa zmietame v rozhodovani medzi dvomi projektami a to 1082 euroline a alfa 105 wranders. 105-ka je o nieco kratsia, co by nam vyhovovalo z hladiska vystavby, nakolko mame prevysenie na pozemku, cize o cosi menej terennych uprav, ale na druhu stranu je 1082 o 1,5m dlhsia, ale poskytuje vacsie izby, viac ulozneho priestoru. Domcek staviame ako chalupu (teda aspon zatial sa tam neplanuje uplne trvale byvanie), ale do buducna nie je nic vylucene emoticon Urcite vieme, ze bude murovany s drevenym tramovym stropom. Ak mate skusenost so stavbou ktorehokolvek z tychto dvoch domov, dajte mi prosim vediet Vasu spokojnost!!!!! Vdaka za kazdy postreh emoticon
21. mar 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
293

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
293

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

@jnociarova http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/lucinkao/album/na-jar-zaciname-bungalov-1082/
Aj Alfička tu niekde je...
21. mar 2012 o 12:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jnociarova
fotoportrét
fotoportrét
jnociarova
 @blacksr dakujem emoticon Ja by som strasne potrebovala nejake skusenosti, co by nam spravili rozhodovanie jednoduchsie emoticon))
21. mar 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laszlocom
21
Registroval sa 19. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 30 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
laszlocom
21
Registroval sa 19. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 30 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov.
 Dobry den,

mi sme zacali stavat dom, projekt skoro ako euroline 1082, len sme to o par metrov natiahli emoticon pozrite sa do mojho fotoblogu, tam je aj podorys.
21. mar 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
amexa
8
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
amexa
8
Registrovala sa 13. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 38 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
 my mame alfu emoticon aj ked uz docela prerobenu :D
17. apr 2012 o 22:15  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to