Zamaskovanie rozvodných skriniek

Poprosím, nemá niekto zaujímavý nápad ako zamaskovať elektrickú a plynovú skrinku pred pozemkom domu, keď nechceme plot? Budem vďačná za nápady, foto a podobne, ďakujem.
Odpovedať
Ak má niekto nápad, ešte pridávam foto k dotazu ohľadom zamaskovania týchto skriniek, plot nechceme. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@janicaa88 obstavat to "skrinkou" z dreva pripadne ci tam neschovat aj kontajner na odpad ... Vpredu nechat dvierka pre pristup .
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom dat spravit nejaku "skrinku" cisto len ta, ze sa tam vojdu. Mozno keby sa to aj so schrankou skombinovalo.
Odpovedať
Aj ta schranka aj kontajner je dobry napad. Schranka to vlastne vsetko zamaskuje a nic zbytocne nebude bit do oci. Ak sa mozem opytat, tak preco nechcete davat plot?
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by sa tam páčil proste múrik do ktorého by sa dala skrinka zakomponovať a tak isto napríklad aj schránka. Ak nie tak by som pred tú skrinku niečo zasadila
Odpovedať
@janicaa88 Buď ten múrik zo štiepaných tvárnic a do neho zamurovať tieto skrinky, alebo nejakú murovanú skrinku. Skrinku môžeš urobiť väčšiu a od domu dáš dvierka a tam môžeš mať nejaké veci, ktoré sa používajú vonku, napr. lopatu, odhŕňač snehu, vedrá, ... Mne skrinky meračov zakomponovali do plota.
Odpovedať
Najjednoduchsie by bolo spravit spravit to takto do plota, ale ked pise, ze ten nechcu, tak potom jedine nejaku tu budku na to vymysliet. Co sa tyka materialu, tak to ide spravit z hocicoho, ale snazila by som sa to zladite teda aspon napriklad so strechou alebo s fasadou.
Odpovedať
Profilova fotka
Vymuruj tam takú stenu menšiu a do toho, poprípade to urob ako U a do toho aj smetiaky si môžeš dať a bude to aj praktické 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem za nápady.
Odpovedať
@dasena82 ploty nemaju domy v našej ulici, nechceme sa pozerať do plota, proste je to koncipované bez 🙂
Odpovedať
@janicaa88 jasne, rozumiem. Len ma to zaujimalo 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ako mna napada tiez len nejaky ten murik, ved plot ako taky mat nemusite ale polo mur, mi pride take najidealnejsie riesenie
Odpovedať
Aj gabiónový múrik by tam podľa mňa veľmi dobre vyzeral. Ja by som asi zvolila túto variantu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?