Vianočná SÚŤAŽ: Ukáž svoj adventný veniec a vyhraj jednu z 5 cien!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zostáva už len pár dní do Vianoc, tak prečo si ich nespríjemniť vianočnou súťažou?😍 Ukážte svoj adventný veniec, ktorý tento rok zdobí váš domov a vyhrajte jednu z 5 cien: 1. cena - Meteorologická stanica EMOS E5201 strieborná 2. cena - LED dekorácia – 3× sviečka hranatá 3. cena - Ročné predplatné časopisu Pekné bývanie (www.doma.sk) 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom (www.mojdom.sk) 5. cena - Ročné predplatné časopisu Záhrada (www.zahrada.sk) Jediné, čo treba urobiť, je do 22.12.2020 pridať priamo do tejto diskusie fotku svojho tohtoročného adventného venca, prípadne sa pochváľte celou vianočnou výzdobou, ktorú ste už pripravili. Vytvoríme si tu krásne vianočné prostredie, z ktorého pôjde pokoj a čaro Vianoc, a zároveň 5 z vás potešíme malou výhrou. Všetky adventné vence a výzdoby sú jedinečné a pre každého je tá jeho najkrajšia. Nie je jednoduché určiť víťaza, preto sme tento rok vymysleli nasledujúce určovanie poradia výhercov: 1. cenu získa súťažiaci, ktorý na fotku svojho adventného venca (alebo výzdoby) získa najviac označení Páči sa mi to. Výhercovia 2.-5. ceny budú určení náhodným žrebovaním. Podmienky súťaže: - svoju fotku adventného venca (alebo výzdoby) pridajte do tejto diskusie - každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz - súťaž prebieha od 1.12.2020. do 22.12.2020, do polnoci - výherca 1. ceny bude určený počtom lajkov na fotku a výhercovia 2.-5. ceny budú určení náhodným žrebovaním - vyhodnotenie súťaže bude priamo v súťaži, najneskôr do 23.12.2020 - fotografia musí byť autorským dielom súťažiaceho (alebo musí mať súhlas na použitie fotografie od autora) - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty na stránke - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Modrej strechy: www.facebook.com/modrastrecha.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.modrastrecha.sk/cms/rules-...
Odpovedať
1
6
7
Ten náš 🙂
Odpovedať
Tento je náš p
Odpovedať
Moje adventné venčeky. Jeden som vytvorila pre svoju rodinku a druhy pre moju krstnu mamu. 🎄
Odpovedať
A ešte venček na dvere
Odpovedať
Stromček až tesne pred 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Náš adventný venček 🎄❄️🤍
Odpovedať
Profilova fotka
...adventný "veniec" na kôre zo stromu 🎄
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
...so snehuliačikom ☃️
Odpovedať
Profilova fotka
...so snehuliačikom ☃️
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Advent v interiéri aj v exteriéri.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Voňavá bábovka 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Toho roku veniec "čo dom dal". Čo ma ale najviac teší sú moje prvé sklenené gule na stromček. 🙂 Všetky ozdoby som doteraz vyrábala sama.
Odpovedať
🙂
Odpovedať
To je u nás
Odpovedať
vonkajšia vidiecka dekorácia a prírodný adventný veniec
Odpovedať
Profilova fotka
Nas adventny veniec 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko, ďakujem veľmi pekne všetkým zapojeným. Súťaž touto cestou ukončujem. Výhercu vyžrebujem v priebehu dňa a oznámim priamo tu, v príspevku, dnes, t.j. 23.12.2020 o 20:00 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem krásny predvianočný večer. Ďakujem všetkým zapojeným, vaše adventné vence sú naozaj krásne a určite mi poslúžia ako inšpirácia pre budúci rok. 🙂 Pri žrebovaní som sa poriadne zapotila, keďže to tento rok bolo poriadne tesné. Víťazom hlavnej ceny (Meteorologická stanica EMOS E5201 strieborná) sa stala s najväčším počtom označení Páči sa mi to @arttina 🙂 Následne som žrebovala náhodne a program vybral nasledovne: 2. cena (LED dekorácia) poputuje k @coralline 3. cena (Ročné predplatné časopisu Pekné bývanie) príde @neodada1 4. cene (Ročné predplatné časopisu Môj dom) sa bude tešiť @cotibebemore 5. cena (Ročné predplatné časopisu Záhrada) poputuje k @radkabr Všetkým výhercom ešte raz gratulujem, budem vás samozrejme kontaktovať aj v súkromnej správe. 🙂
Odpovedať
@michaelarecht jeeeeeeej, parada, uz som aj zabudol ze sa nieco mohlo vyhrat. A este uplne som si hovoril ze to predplatne by ma potesilo viac jak ta 1.cena. Dakujem, a prajem stastne a vesele!!!
Odpovedať
@michaelarecht Dakujem krasne 🙂 potesili ste ma.
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?