Sada príborov Justinus Bestecke

Dobrý deň, máte prosím skúsenosť so sadou príborov značky Justinus Bestecke predávanú v XXXLutz ? Zaujíma ma hlavne ako zvládajú umývačku riadku - hrdzavenie/černenie. Na stránke majú uvedené - ušľachtilá oceľ 18/0 a na krabici 18/10 (chróm/nikel). Ďakujem
Odpovedať
odporucam spytat sa na ceskej Streche. Tam je xxxLutz uz roky, u nas ak odratame zatvorenie pre coronu dokopy par tyzdnov, asi vela ludi taky pribor nestihlo ani kupit, nie to este dlhodobo pouzivat
Odpovedať
Dobrý deň, príbor tejto značky používame pravidelne, je umývaný v umývačke. Používame ho nejakých 5 mesiacov a je úplne v poriadku (zatiaľ) 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
S tymto skusenost nemam, ale co sa tyka priborov tak mame berndorf a teda uz roky a uplne pohoda. Pomer ceny a kvality tiez dobry a aj do mycky ich davam a bez problemov.
Odpovedať
Ja mám tiež od Justinus príbory a mám ich už hádam aj 10 rokov. Ale kupovala som v nemeckom XXXLutz. Kvalita výborná, stále sú ako nové.
Odpovedať
Profilova fotka
Mame z XXXlutz no nie zo slovenska, neviem ci je to ta ista kvalita. Ja som to kupoval rok a pol dozadu v nemecku a umyvacku zvladaju
Odpovedať
Aka je tam cena? Pokial sa ti zda nizka, tak asi tam kvalitu necakaj, zvlast z hentakeho retazca
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?