Problém s pridávaním fotiek do diskusie

Profilova fotka
Ahojte, v posledných dňoch som tu viackrát videla, že niektorí z vás máte problém s načítaním fotiek do diskusie vo fóre. Kto z vás má tiež takýto problém? Napíšete mi sem prosím: - ako ste pri pridávaní fotiek postupovali, aké kroky ste robili, v ktorom kroku nastal problém a ako sa prejavil - z akého zariadenia ste sa pokúšali o pridanie fotky (PC alebo mobil + konkrétny typ) - z akého prehliadača ste sa pokúšali o pridanie fotky (aj presnú verziu, ktorá sa dá zistiť cez "Informácie o prehliadači) Keďže väčšine používateľov to ide, problém sa pravdepodobne bude týkať len nejakého konkrétneho prehliadača alebo zariadenia. Aby sme problém mohli odstrániť, potrebujeme vašu pomoc :) Ďakujem! Prajem krásny, aj keď upršaný deň :) Jana
Odpovedať
Mne to nešlo cez chrome tak som pridával cez samsung internet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@robo_h vďaka! A z akého zariadenia? Aký typ Samsungu?
Odpovedať
to sa ale stávalo častejšie aj pred tým, že nepridalo fotku, hlavne keď sa napríklad zakladala nová téma
Odpovedať
Profilova fotka
@frantik22 môže byť, bohužiaľ nám to doteraz nikto nenahlásil, tak sme sa o tom dozvedeli až teraz :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
dobry den, neviem pridat viac ako jednu fotku naraz do albumu...nejde mi to ani z mobilu ani z PC, jednu fotku pridam ale ked vyberiem viac uz to nejde. Nejde to ani ked chcem pretiahnut fortky ani ked kliknem pridat a vyberiem ich z file... dakujem tomas
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?