Pristresok v tvare L nad vchodove dvere

Zdravim, hladam riesenie na pristresok pre nas dom. Dom je hotovy ma urobenu aj fasadu. Problem je ze potrebujeme nejaky pristresok napr ako tento na obrazku v tvare L. Problem je ako ho upevnit hlavne tu hornu stranu ak uz mame urobenu aj fasadu? Murivo je 25cm zateplenie tiez 25cm. Btw: ta sliepka neviem co tam robi :D Dakujem za kazdu radu.
Odpovedať
@crit hlinikovu/ocelovu konstrukcia kotvena do mura pomocou zavitovych tyci( dal by som cca 18 _8.8pevnost) na chem.maltu. Na konstrukciu uz cokolvek, styrodur/fasad.farba, prip.dreveny obklad, na strechu falc.plech.
Odpovedať
@dent dakujem, no uz len zohnat niekoho kto by to vedel urobit. Nakolko ja si na to netrefuam 😒
Odpovedať
@crit ked prekusnes aj taky bezny dizajn tak daj hotovu striesku ktoru kupis kdekolvek, a mas, uz len montaz poriesis.
Odpovedať
@dent no prave tu som nechcel uz som pozeral kedze mame dom s rovnou strechou chcel som to Lko vyzeralo by to ovela lepsie. Kazdopadne dakujem za rady 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@crit zdravím. Ako ste nakoniec poriešili prístrešok? Tiež zháňam niečo podobné.
Odpovedať
@ateirneh nijako chceli sme klasicke Lko ale tienceny co zato pytaju.. Od 2300eur hore... Prv budeme riesit ine veci
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?