Poradca pred kupou

Zdravím. Mam záujem o kúpu staršieho domu za celkom slušnú cenu. Pred kúpou by som sa ale chcel poradiť s nejakým odborníkom keďže sám tomu až tak nerozumiem. Otázka je ci vôbec existuje niekto kto sa takym niečím zaoberá a kto by mi vedel aspoň približne povedať cenu rekonštrukcie atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@keke44 No jasné že sa tým firmy zaoberajú, tuším to je inšpekcia nehnuteľnosti ja poznám firmu kvalitné bývanie čo to robí ale určite ich bude viacero.
Odpovedať
@keke44 ja som vyuzil firmu kvalitnebyvanie.sk na kontrolu bytu pred kupou a ako spokojnost, no ked casom clovek zisti co a ako pozerat, tak si to skontroluje aj sam. Ak ale nic o stavbach netusis tak samozrejme treba vyuzit inspekciu nehnutelnosti bez toho by som stary dom nikdy nekupoval.
Odpovedať
tak vacsinou co viem si na to normalne zoberu cloveka z nejakej firmy, ktora sa zaobera celkovymi rekonstrukciami aby vedeli aspon tak zbezne povedat co by bolo treba isto urobit, cim zacat, comu sa nevyhnete ale treba ratat s tym, ze sa vacsinou objavia aj nejake veci, s ktorymi sa dopredu neratalo a odkryju sa az ked sa zacne rekonstrukcia
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi asi do toho co si predstavujes ze ti povie. Ak chces nejaky priblizny odhad toho co ta bude stat rekonstrukcia tak treba normalne najst nejaku stavebnu firmu aby sa prisli na dom pozriet, ty im povies predstavu, dohodnete sa, oni ti povedia co vsetko by to obnasalo a spravia aspon pribliznu cenovu ponuku
Odpovedať
Ďakujem vám. Skúsim teda kontaktovať tu inšpekciu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?