Podvodnik Lukas Pavelek z Vitanovej

Profilova fotka
Chcem upozornit na podvodnika. Ide o LUKASa PAVELEKa z Vitanovej. Zacali sme s nim jednat 22.9.2020 ohladom zahradneho domceka. Zmluvu sme podpisali 15.10., pri ktorej sme zaplatili preddavok 1500€. Odvtedy sa s nim dotahujeme. Chapeme, ze situacia nie je idealna, my sme boli velmi zhovievavi a trpezlivi, ale z jeho strany dostavame len same vyhovorky a odkedy sme mu zaplatili preddavok, uz sme ho nevideli. Posledny termin vratenia penazi, kedze bolo uz par mesiacov jasne, ze prace sa nedockame, bol 12.2.2021, ktory on sam navrhol. Samozrejme, opat to zostalo len v teoretickej rovine. Momentalne zaciname predzalobne konanie, ale chcem varovat pred spolupracou s tymto podvodnikom.
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi78 ono to tak často krát býva, bodaj by to tak bolo aj v tomto prípade, ale hovorí sa že : vždy toho j..ú, kto je v najväčšom srabe. Je tam aj dlh na zdravotke, situácia je skutočne zlá.
Odpovedať
@bibi78 uf tak Vitanová bude znamejšia , je to tá kde sa vraj zjavila panna mária?a všetci im uverili a postavili tam všetko možné, ja som tadiaľ prešial po turistickom chodníku , no čo tam vystrájali som ešte nevidel , hlavami búchali o schody a kolenačky až hore
Odpovedať
Skor ako niekomu davate peniaze overte si ci nema dlh... zdravotna,socialna...
Odpovedať
@duzu tak oprava bola to Litmanová pri ST. Ľubovni , len podobný názov, Vitanová je pri Trstenej no tiež je tam pekný kvietok starosta pre nedaleké welnes Oravice
Odpovedať
@bibi78 no neviem ako to bolo s tou zálohou , ked ani meno , ani adresa normálna ...nemožete len tak uviest dáta nepravdivé @duzu a neviem čo má starosta z Vitanovej s Oravicami , lebo tie vraj prisudili Tvrdošínu...
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda nerozumiem vasmu prispevku. Ktore data su nepravdive? Pisem len o skusenosti s tymto clovekom, s ktorym sme riadne podpisali zmluvu, ktora obsahuje vsetky osobne udaje a mam aj kopiu jeho OP. Neviem, o com pisete. Zjavne mate viac skusenosti s takymito podvodnikmi ako ja.
Odpovedať
@bibi78 nie je z Vitanovej ,teraz ste vzbudili u nezavislych ludi pocit ze z obce Vitanova su podvodnici....Aby Vas starosta nezazaloval...nedalo Vam za namahu si ani len pozriet odkial clovek pochadza , a bohvie ake mal meno skutocne..ci z Litmanovej?
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda pozrite sa, ja nemam ziadne predsudky, ani keby bol z tramtarie. Mne vadia ludia, ktori parazituju na inych (a je jedno, ci je z Bratislavy, Brezna, alebo z Moldavy nad Bodvou). A nechcem aby v tom veselo pokracoval. K vasmu "problemu", ano trvale bydlisko podla obcianskeho ma vo Vitanovej, to ze sa narodil v Trstenej nemusi nikoho zaujimat. Ja tu upozornujem na cloveka, ktory okrada slusnych ludi, ale vy akoby ste riesili uplne iny problem.
Odpovedať
@bibi78 ja som si to poplietol s tym dalsim prispevkom @duzu co hovoril o litmanovej ,prepacte,nebol som dosledny...este raz ospravedlnujem sa ...
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda ospravedlnenie prijimam. Pekny den.
Odpovedať
@daralbajda takže nie som sám kto sledoval ten proces , zaujímavé bolo že pokiaľ nebolo Welnes nikto sa o Oravice nezaujímal , podobné je so Štrbským, pokiaľ nezarábali , Štrbe bolo ukadnuté a teraz sa odvolávajú na zápis s pred x rokov prečo asi , žeby pre dane? mne sa tiež splietol názov obce Vitanová- Litmanová,no obe majú zaujímavú historiu
Odpovedať
@duzu ale keď bol v SNS dostal prachy a vybudoval to... Aj keď ja najradšej chodím do tých starých bazénov, v tom novom som bol raz..
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?