Čo sú to fotoblogy a prečo sa to tak divne volá?

Profilova fotka
Ako citam reakcie na novu verziu, vsimol som si, ze jedna vec je malo jasna: Fotoblogy (predtym dennicky). Fotoblog je suhrn albumov a kratkych sprav (neskor aj clankov a videi), ktore nejaky uzivatele pridava. V kazdom fotoblogu su prispevky (albumy, kratke spravy - neskor clanky a videa) zoradene podla datumu a ostatni uzivatelia ich vedia komentovat. Fotoblog nema obmedzenie na pocet albumov ani na pocet fotiek. Otazka: Preco sa to nevola 'albumy' ako predtym? Odpoved: Lebo sice momentalne to obsahuje albumy a kratke spravy, ale coskoro tam pribudnu clanky. Tym padom po kliknuti na zalozku Fotoblogy, budete vidiet aj clanky, aj albumy. Bude sa samozrejme dat kliknut, ze chcem vidiet iba clanky, alebo iba albumy. Otazka: Tie kratke spravy vo fotoblogoch budem niekde vidiet? Odpoved: Ano. Fotoblogy bude mozno oznacit ako oblubene. T.j. ak sledujem ako niekto stavia dom a chcem vediet co ma nove. Tym padom v zalozke "Oblubene fotoblogy" uvidim vsetky zmeny (aj kratke spravy), ktore sa v tychto dennickoch deju.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...ako mám hladať album podla autora?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
V novej verzii MS ked kliknem na fotoblogy, objavia si mi aj krátke správy, samozrejme :-p kde kliknem že chcem vidieť iba albumy? o krátke správy záujem nemám 8-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Prečo sa mi neukladajú obľúbené fotoblogy slovenskej strechy, som registrovaný na modrastrecha.cz. Je to škoda...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?