Čo sa stalo s betónovým plotom?

Profilova fotka
Dobrý deň, prosím čo sa stalo s betónovým plotom uskladneným takto jeden rok, reklamujeme ho, ale čím ho mohlo takto poškodiť/zvetrať?
Odpovedať
ked to bolo takto ulozene, lialo nato, snezilo nato, mrzlo to ... tak to velmi skoncit inak ani nemohlo ...
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan prepáčte, ale aj keď bude postavený, tak bude naň liať a snežiť... Známa má tiež uložený už tri roky a má ho v poriadku...
Odpovedať
@janca2262 tak sa to rozdrolilo na mieste, aspon to nikomu nepadlo na hlavu a usetrili ste si robotu s odstranenim. Suhlasim ze keby sa to postavilo, prsi na to a mrzne rovnako ako ked je to zlozene na palete. Proste nepodarok. Dufam ze ide o najlacnejsi plot aky ste nasli na internete, snad aspon nebude velka financna skoda.
Odpovedať
@janca2262 je moznost ze sa na plot dostala sol? So snehom? Ta by toto sposobila
Odpovedať
To je nekvalitny matros slabo zvibrovany beton s mikroprasklinami kde sa dostala voda zamrzlo a roztrhalo jednoducha matika
Odpovedať
Profilova fotka
@sucky1 áno, je zložený pri ceste... Ale tento rok sa moc nesplnilo a za druhé, tieto ploty sa stávajú aj pri ceste...
Odpovedať
Profilova fotka
@t0ny08 lenže majiteľ si stojí za svojím, že pri výrobe chyba nastať nemohla... Plot nám mení, teda dielce, ale podmienka bola iný vzor, bo si myslí, že je to vzorom, nakoľko ho majú ako novinku, lenže začali to robiť aj stĺpiky a tam mu to nejde do hlavy a chce vymeniť len poškodené, no my sa bojíme, že postupne sa "zvetrajú" aj zvyšné - ak teda nastala chyba pri výrobe...
Odpovedať
ja som to spominal na margo toho, ze tam je vidno, ze je natom nieco nahrabane ... ano bude, ale nebude sa to drzat tak ako ked je to ulozene na palate kazdopadne, vela zdaru pri reklamacii 🙂 nema vyznam to tu rozoberat ...
Odpovedať
Profilova fotka
@t0ny08 a teda tento plot si objednali aj naši, čo bývajú 700 m vyššie, majú ho zložený rovnako pri ceste a je v poriadku... Iba teda je bezfarebný a majú ten iný vzor, iba stĺpiky rovnaký vzor... Robený naraz, dovezený naraz...
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan ďakujeme, reklamácia je v podstate úspešná, len sa bojíme o tie stĺpiky, ktoré sú zatiaľ v poriadku, že či nemôžu časom tiež... Viď. písala som vyššie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?