Baumit Rohožník

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či náhodou niekto nemá bližšie informácie o výrobnom závode v Rohožníku Baumit s.r.o., konkrétne niečo viac o spôsobe výroby-kde, čo, ako..(nemyslím konkrétne produkty). Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@leaa21 nehraničí to s priemyselnou špionážou? Všetky potrebné a dostupné info sú na webe
Odpovedať
@jan45 ...no nakoľko som študentkou na STU - Stavebná fakulta a z typológie (konkrétne priemysel) sme si mali vybrať závod a riešiť jeho typologické riešenie, tak si myslím, že z môjho pohľadu to špionážou nie je v žiadnom prípade. ĎAKUJEM
Odpovedať
@leaa21 tak najlepšie bude kontaktovať priamo závod 🙂
Odpovedať
@sousedekovci89 Asi to vyskúšam, ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
cize ty si si vybrala baumit v rohozniku bez toho, aby si v tom zavode bola, mala tam nejaky kontakt atd... jasne - svet gombicka. ved sa to nejako napise. prinajhorsom drbnem temu na nejake forum alebo na FB sa opytam alebo na tiktoku
Odpovedať
@marekjahoda Mohli sme si vybrať tehliareň, cementáreň...atď.. Vy si fakt myslíte, že ako študentovi by dali možnosť náhľadu do závodu? Robíte si zo mna srandu, že? By mi pekne povysvetlovali, kde a čo ako sa robí... možno tak za účelom exkurzie zo skoly, ale takto ťažko.. a ešte v takejto situácií.. Pán Jahoda, ja som Vás neurazila žiadnym spôsobom, láskavo to nerobte ani VY- svet gombička. Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?