Súťaž o poukážku v hodnote 800€. Oslávte s nami 15 rokov!

Zobraz úvodný príspevok
Milí používatelia, pripravili sme pre Vás súťaž o skvelé ceny. Svojou aktivitou môžete získať zaujímavé ceny, ako je automatická práčka INDESIT, či ponorný mixér BOSCH, alebo zabojovať o hlavnú cenu – nákupnú poukážku Decodom v hodnote 800€. Čo pre to treba urobiť? Zastavte sa v ktorejkoľvek maloobchodnej predajni alebo kuchynskom štúdiu Decodom a vytvorte čo najoriginálnejšiu fotografiu, na ktorej bude naše logo „15 rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". Toto logo nájdete na každej predajni Decodom (prípadne si ho môžete stiahnuť, vytlačiť a odfotiť sa sním u vás doma, na záhrade, v parku atď.). Výhercov vyberieme žrebovaním. Navyše, najoriginálnejší príspevok odmeníme ročným predplatným časopisu Môj dom. Fantázii sa medze nekladú :) Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného fóra s názvom „15 rokov vďaka Vám“ pridajte fotografiu obsahujúcu logo „15rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". 2. Vaše fotografie môžete zverejňovať od 24.11.2014 do 7.12.2014. 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. 4. Na základe žrebovania, ktoré sa uskutoční po ukončení súťaže, budú odmenení 3 výhercovia. Špeciálne bude odmenený najoriginálnejší príspevok, ktorý vyberieme my v Decodome. 5. V súťažnom fóre s názvom „15 rokov vďaka vám“ zverejníme do 5 dní od ukončenia súťaže loginy výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Preberanie cien bude prebiehať osobne po dohovore s víťazom. Ceny: 1. cena - POUKÁŽKA na nákup v hodnote 800 Eur 2. cena - Pračka INDESIT IWSD 60851 ECO EU 3. cena - ponorný Mixér BOSCH 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom
1
4
5
Pridavam fotku synovej vysnivanej izbicky, ako inak - z Decodomu.
Profilova fotka
ak by niekto cakal na vysledky, tak na fejsbuku, uz su zverejene : 1. cena - POUKÁŽKA na nákup v hodnote 800 Eur - lucypabar 2. cena - Pračka INDESIT IWSD 60851 ECO EU - mery333 3. cena - ponorný Mixér BOSCH - piussi 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom - johny14 Dakujeme :)
Gratulujem!
Profilova fotka
Síce to tu už je, ale pre istotu zverejňujem výsledky súťaže: 1. miesto - POUKÁŽKA na nákup v hodnote 800 Eur - @lucypabar 2. miesto - Pračka INDESIT IWSD 60851 ECO EU - @mery333 3. miesto - ponorný Mixér BOSCH - @piussi 4. miesto - Ročné predplatné časopisu Môj dom - @johny14 Poprosím všetkých víťazov, aby mi do internej pošty napísali svoje kontaktné údaje (adresa + tel.č.), chlapci z Decodomu vás potom budú kontaktovať :) Gratulujem a prajem krásny deň :) Jana, 4nets team
1
4
5

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?