Práčka Samsung WW80T534DATA/S7 s automatickým dávkovaním

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na dávkovanie abivaze ako zlepšiť kvalitu. Avivaž odchádza zo zásobníka ale veci ním vôbec nevoňajú. Nastavovala som podľa návodu. Čistila som zásobníky aj tak stále tu avivaz necítiť po vyprati. Skúste mi poradiť kde robím chybu.
Odpovedať
U nás to iste, skúsil som aviváž z Nemecka a prádlo voňalo a bolo jemnejšie. Ta SK aviváž je slabá a stojí za prd((.namiesto aviváže používam toto https://www.giovani.sk/parfemy-na-pra... krasne vonia )))
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od rado1121:

U nás to iste, skúsil som aviváž z Nemecka a prád…
@rado1121 No ja som mala aj z Nemecka a stále bol výsledok rovnaký. Potom som chvíľku kupovala perličky čo sa dávajú rovno do bubna a akurát tie bolo trochu cítiť. A chcem sa opýtať oleje dávate ako do zásobníka ? Nalejete plny zásobník na aviváz?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od patulllla:

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na dávkovanie …
@patulllla ja pri kazdom prani pridam asi 100ml octu a len trochu aviváže, keďze ja velmi vyaznu vonu aviváže nemám veľmi rada
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@patulllla ja pri kazdom prani pridam asi 100ml o…
@mellie111 A prečo ocot ? Ja tiež nemusím silnú vôňu ale aspoň keby to trošku voňalo aspoň dva dni tie veci ale vyberiem z pračky a nieje to cítiť vôbec a to nevravim keď dám sušiť tak to je čisté ale nie voňavé. Mne akoby tu avivaž ani trošku nedávalo do prania len do odtoku lebo nieje cítiť ani trošku. Proti zápachu z pračky dávam Sanytol.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od patulllla:

@mellie111 A prečo ocot ? Ja tiež nemusím silnú…
@patulllla Mame tvrdu vodu, ktora znizuje ucinok pracieho prasku a tiez ocot neutralizuje pachy
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@patulllla ja pri kazdom prani pridam asi 100ml o…
@mellie111 Práčka sa Ti poďakuje za "dávkovanie" octu...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od technik007:

@mellie111 Práčka sa Ti poďakuje za "dávkovanie" …
@technik007 To môže byť pravda škoda že mne nejde ani o zápach z pračky ako o to že mi tu avivaž nieje cítiť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od patulllla:

@technik007 To môže byť pravda škoda že mne nej…
@patulllla ja ten ocot davam do nadobky na avivaz, a potom dam len za pol štamperlíka aviváže Podľa môjho názorun 100ml octu v pomere ku 40 litrom vody ktore pracka pouzije na jedno pranie je takmer zanedbatelne mnozstvo
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mellie111:

@patulllla ja ten ocot davam do nadobky na avivaz…
@mellie111 """Podľa môjho názorun 100ml octu v pomere ku 40 litrom vody ktore pracka pouzije na jedno pranie""" To máš práčku s obsahom 40l vody jedno pranie??? Verejná čistiareň-práčovňa????🫢
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od patulllla:

@rado1121 No ja som mala aj z Nemecka a stále bo…
@patulllla Parfém na pranie jednoducho nalejte do nádobky na aviváž ,,ale neviem, ako je to z automatickým davkovanim.Ja mám klasické davkovanie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?