Čo si myslíte o súčasnom trende prepojovania kuchyne so zvyškom bývania?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Páči sa vám kuchyňa prepojená s obývačkou, alebo je lepšie mať ju ako samostatnú miestnosť?
1
5
6
ja raz budem chcieť veľkú spojenú spoločenskú miestnosť, kde bude aj sčasti oddelená kuchyňa. Veľké francúzske okná s výhľadom na malý súkromný trávnik s terasou :-)
Profilova fotka
Tak ja mam kuchynu oddelenu. Obyvacka je na druhom konci domu cize nemam spojenu a ani by som nechcela... :)
Profilova fotka
@jajussska mame to podobne :-)
Profilova fotka
Uno trebavediet aj ako vetrat. a mozete si to vyskusat sami. My mame spojenu kuchynu a este sa mi nestalo ze by mi nieco napachlo. Takze nikdy nevetrat tak ze mam otvorene okno a pri tom varim. to je to najhorsie co mozete urobit. Tym ze "smradlave" pary z varenia by sa pri otvorenom okne ochladzovali sa zamach vyzraza na domace textilie a nielen na tie ale aj na vsetky povrchy. Treba to robit tak ze ked dovarim, otvorim okno najlepsie aj dve krizom cez kuchynu, vtedy vsetka para a vlhkost ktora nesie zapach vyjde von. Tak isto si to mozete vyskusat aj pri fajceni. Ked vajcite pv miestnosti pri otvorenom okne tak vsetok tabakovy smrad sa vam ulozi do zaclony a textilu ale ked dofajcite a potom otvorite na chvilku okno vyvetratet a zatvorite tak nic sa vam neusadi ani na zaclonu a ni na textilie.
@edmund máš pravdu. Aj vetrať reba vedieť :-)
Profilova fotka
MIlí přátelé, přeju vám hezký víkend a pevnou ruku u volební urny. A hodně štěstí pro Slovensko. My Češi jsme ho při poslední prezidentské volbě spíš neměli ;-( . Ale můj bratr se mnou nesouhlasí a stejně se máme rádi. Tak co... :-D
@oresi_dusan Už 7 rokov mám v byte kuchyňu spojenú s obývačkou a vyhovuje to všetkým členom rodiny. Idem stavať dom a tam to budem mať takisto s tým rozdielom, že nie 30m2 ako teraz, ale 40m2. Čiže ani by som nepovedal, že je to nejaký trend, je to spôsob životného štýlu a postoja k bývaniu, pre ktorý sa človek rozhodne.
Profilova fotka
Milí přátelé, Měsíc s Oresi končí, naše fóra se zachvíli zavřou. Já i moji kolegové Majka, Maťo,Tibor a Jakub jsme tady s vámi prožili moc hezké tři týdny plné zajímavé a otevřené komunikace. Vážíme si vašeho zájmu a děkujeme za vaše přátelství. Setkat se takhle zblízka s takovou komunitou, jakou tvoříte vy na Modré střeše, je opravdu unikátní. Věřte mi, že se s vámi nerad loučím a doufám, že v rámci profilu Profesionál se tady budu moci nějak objevit. Přeju vám vše nejlepší a těším se nashledanou. Na rozloučenou vám chci připomenout jednu mou oblíbenou slovenslou písničku, která se kromě jiného také týká bydlení: http://www.youtube.com/watch?v=RwR4FB... A pak jsem dostal do mailu dotaz, který se týká toho černého ouška, které je vidět vedle mne na fotce v profilu.Pobavilo mne, že je někdo tak pozorný a všimne si takové maličkosti. Dole na fotce je pro tazatelku vysvětlení. Loučím se a když budete cokoli potřebovat, napište mi na vselicha@oresi.cz. Srdečně Dušan
1
5
6

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?