Ako by mohla inteligentná domácnosť spríjemniť váš život, dodať trochu pohodlia do vášho bývania?

Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som sa s vami rozprával o zvýšení domáceho komfortu. Moju priateľku napríklad vždy poteší, keď sa jej po príchode domov z práce pustí obľúbená hudba :-) . Alebo keď sa po zotmení v obývačke zapne príjemné pohodové osvetlenie s prednastavenou farebnosťou, ktorú si navyše môžem kedykoľvek jedným dotykom zmeniť. Ako by ste sebe a svojim blízkym spríjemnili život vy s pomocou inteligentnej domácnosti? Teším sa na vaše názory. :-)
Profilova fotka
Dobrý večer, na dnes sa s vami lúčim. Zatiaľ nemáme v tejto diskusii žiadny názor, ale téma uľahčenia života a bývania s pomocou prvkov inteligentnej domácnosti rezonovala už v iných diskusiách s témou inteligentnej domácnosti, ako aj v súťaži, ktorá zaujala veľa z vás. Teším sa, že už zajtra budeme v diskusii na tieto témy pokračovať.
Profilova fotka
Dobrý deň, dni so značkou ZEON sa nám dnešným dňom končia. Rád by som sa všetkým touto cestou poďakoval za vaše príspevky a názory. Ak by ste mali k téme inteligentnej domácnosti ešte nejaké otázky, napíšte nám, prosím, na kontakt@zeon.sk. S pozdravom, Ivan
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?