Vodne Krbove vlozky

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den , mal by som otazecku ...ako si vybrat vhodnu krbovu vlozku ? Ake by mala splnat parametre , co je podstatne pri vybere ... Jedna sa o bulgalov s podlahovim kurenik , kde Krb bude alternativne kurenie . Objemovo ma dom cca 150m2 a cca 450m3. Dakujem
Odpovedať
1
2
@reward regulacia funguje na akom principe? Co reguluje vzduch?na zaklade? 12h a 4 az 6 kg...fajn to po2h horenia plynov dalsich 10h odovzdava 1kwh ...? Fajn vhode do pasivu mozno x-) ...a 12 hodin mam zarucene ze vidim plamen alebo mi popol v kute tlie ]-( 6kg dreva 12h? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren Ak som ja mimo témy a ty "elektrikár" sa tu montuješ do vecí, o ktorých vieš akurát to, že do "nich" treba prikladať drevo a zbytočne tu "obohacuješ" túto tému nezmyslami, ktorá s tvojím kúrením cez telefón a elektrickým autom nemá nič spoločné tak potom je mimo tému niekto iný nemyslíš? :-) Tak len ďalej nabíjaj a nevnucuj iným svoj zaostalý názor.. ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ok chalani diky za kometare :) Auta mam rad z rokov 1950 taky Ford F150 . Kachlovec je fajn , velmi sikovna vec ...ale do konceptu domu sa mi to nehodi. Z vodbika asi upustim po dlhej debate s kozubarmi co su na trhu viac ako 30rokov . Bude to pekny kozub , cca 7KW rohove sklo . Ako som uz vravel , nikdy som sa robort nebal ...a narubat si 10-20m3 dreva neni problem. A zena si zakury kedy len bude chciet , lebo mam v kazdej izbe termostat . Takze zena statna ze ma kozub a ja stastny ze si mozem poracovat a nemat pupok vyvaleny pred telkou :D
Odpovedať
@janicjan Rozhodol si sa podľa mňa rozumne. Pre inšpiraciu taku mam ja. Vykon ma od 3 do 7 kW tak že v priemere je 5 kW. To foto je ešte z minuleho roku.
Odpovedať
@ruren kolko ta vysiel ten krbik aj s obstavbou? ďakujem
Odpovedať
@tomtomss 2000€ a nejake drobne.
Odpovedať
nooo , pekne sikovneee ....nieco take asi budem riesit i ja .
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?