Viessmann 111

Dobrý deň mám kotol Viessmann 111 plus vonkajšie čidlo .mám problém v Tom že nadstavieb na termostate 24 stupňov a mám tam 28 keď nadstavieb na 19 tak mám v test 24 nechápem neviem to nejak nadstavit vie te nejak poradiť .ďakujem
Odpovedať
A teraz po slovensky, bez T9...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
:-D och boze zase viessmann
Odpovedať
@yuri66 och ty trapko
Odpovedať
@gkrivanek ale to tu nasekal, sa cudujem ze si dal tu pracu nalistovat v clankoch, asi sa musi velmi nudit.
Odpovedať
@janopopovec az 7 prispevkov nasiel ani jedno nieje o TC , teda jedno a aj tam je pisane v podstate o spokojnosti:) Stastie ze daikin nerobi plynove kotly
Odpovedať
Za poslednu dobu masaker, to bude kvalita.
Odpovedať
A ja som si myslel ze Viessmann sa nekazi
Odpovedať
Ide kotol ? Ide ! To ze nieje doladeny termostat na spravnu ekvitermicku krivku zato moze technik tak netraposte To nieje chyba kotla
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek No vidis, a ked je zle vyladeny Daikin moze zato Daikin a nie technik.. a sme doma stara mama. Bud prosim objektivny lebo tymito recami stracas na hodnovernosti.
Odpovedať
@gkrivanek a za pocet statov v TC daikin moze znacka? Ide TC? Ide ! To ze nie je doladeny.... za to moze technik To nie je chyba znacky.
Odpovedať
@bookeeper prosimta pri kazdom druhom?????!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek firma co mne montovala ich ma namontovanych cca do 2 tis. Nemam pocit ze by sa tu polovica ludi stazovala.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@palo231 hrate sa so slovickami a podstate problemu vobec nerozumiete. Nie ste servisny technici,ste len uzivatelia svojho jedineho zariadenia. Tak to uz vy viete posudzovat optimalne chody tepelnych cerpadiel ci plynovych zariadeni. Super tak pa uzivajte si to tu
Odpovedať
@gkrivanek keby si nemal tolko hejtov na daikin vo vsetkych vlaknach o TC, tak nemas taky velky funclub 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?