Vaše skúsenosti a referencie na slnečné kolektory

Profilova fotka
Ahojte, mate niekto skusenosti so slnecnymi kolektormi? Chcela by som ich dat urobit do bytu v 4-bytovke pre 4-clennu rodinu. Vsetky byty maju u nas samostatne obehove kurenie a kotle na teplu vodu, takze by som v tom videla celkom slusnu usporu energie... hlavne v lete. Sme na juznom Slovensku. Mate niekto skusenosti? Podla coho vyberat zostavu, firmu... coho sa mam vyvarovat, na co si treba dat pozor?
Odpovedať
Sluneční kolektory jsme nakonec nedodělali (došli penízky :-) ), ale když jsme vybírali firmu, tak jsme koukli na několik místních, vzali si reference (některé nám dokonce dali kontakt na lidi u kterých to dělali a my se mohli přímo u nich přesvědčit, jak to udělali. Takže určitě vybrat několik firem, porovnat ceny, reference a pokud je možnost, jet se podívat na jejich dío v realitě.
Odpovedať
Profilova fotka
že vraj najlepšie slnečné kolektory vyrába a montuje firma z hodonína.zodpovednost+kvalita.odporúčali ma viacerí. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V Hodoníně to je solarpower a hodně lidí si od nich nechává dělat soláry, my je taky plánujem, máme dobré doporučené, ale cenově zatím nevím, to zjištěné nemáme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kisska...................skus kliknut na fi vailant..........zaujimava ponuka a cena cca 1900 ečiek so zlavou a po vybaveni dotacie od statu..........ja ich beriem........
Odpovedať
Profilova fotka
ericsson dik za typ, uz som sa s nimi bavila, ale teta mi odporucila ich partnerov... bohuzial v zozname pre nas region som zatial nenasla nikoho, kto by robil ine ako kotly... teda nikto nerobi solarne panely.... od koho mas ty? Ozaj videl si info o zvyseni dotacie? Viete mi niekto poradit, ci sa to tyka len penazi z tohtorocneho rozpoctu? Ja by som ich chcela robit na jar, ale neviem, ci budu stale platit aj dotacie....1/3ceny by mi pomohla...komu nie, ze? ;-)
Odpovedať
Jsou i programy podpory sluneční energie. Nějaké info zde: http://eshop.enbra.cz/dotazy/dotazy-s...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?