Je kúrenie s vodou a kolektorom za 10.000 Eur veľa?

ahojte, chcem sa opytat len 1 vec. Je kúrenie + voda (v cene je kotol, bojler, slnecny kolektor, radiatory atd. vsetko okolo vody a kúrenia na komplet) za 10.000 Eur vela?
Odpovedať
@zuzuch pre mňa áno...
Odpovedať
Nezadala si plochu domu,typ kotla.My sme dali len za kúrenie komplet 7000€,tak máš v tom aj kolektory so všetkým,tak je to asi v norme.Daj si viacerým naceniť a porovnaj ponuky.
Odpovedať
@zuzuch, dobra cena. Ved len kolektor stoji okolo 60 000 sk. A presne daj si nacenit viacerym a zavisi aj od kvality prace, ale cena je to dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
tá cena sa mi zdá ok len by bolo treba povedať ,že za aký kotol za aký kolektor za aké a koľko radiátorov atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuch odporucam miesto v "Otazke" sa opytat na toto v "Diskusii", nakolko v "Otazke" ide jednemu cloveku pridat len jednu odpoved a toto je trosku na dlhsiu debatu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuch suhlasim s viacerymi, nezadala si presnejsie veci.... takze v tomto ti fakt nikto neporadi, ci je to cena ok alebo nie je ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nam teraz dokocili kurenie.mam kotol Viessmann Vitopend 100 + 120l zasobnik, 9x radiator Korado + robili plynoinštaláciu a stalo to 3830 € material + praca. Vodu som si spravil sam a material stal 200€. Takze dohromady ma to vyslo 4030€. Keby som si dal vodu spravit tak za pracu pýtali 300 €. Myslite ze toto je dobra cena?
Odpovedať
Ahojte mam podkrovny domcek 150m2 zastavana plocha. dostal som ponuku na kurenie dole podlahove kureneie a hore radiatory cca 7500,- Je to dobra cena?? Dakujem
Odpovedať
my máme domček obztná plocha je 100 metrov štvorcový ch a kurenie voda a odpad so žumpou nás zatial vyšlo 7000 eur
Odpovedať
nás kúrenie + voda + elektrika vycháza 4200eur... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som dostala cenovu ponuku na kurenie a vodu pri rekonštrukcii domu na 7.000€. Rozloha 100 m štv. Elektrina 1400 €,
Odpovedať
admi požiadaj na Brickone viacerých dodávateľov a uvidiš, alebo na 1,2,3.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?