Aké sú negatíva krbovej vložky Romotop KV 055 C?

ahojte, mate niekto skusenosti s touto krbovou vlozkou? zaujimaju ma hlavne ak su nejake minusy. chcem vysuvaci a vykon j postacujuci, len o tomto som v ziadnej diskusii nic nenasla. dakuuujjjeeemm
Odpovedať
nik? :-( :-( :-(
Odpovedať
:-| :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
preslo niekolko mesiacov, takze fakt ju nema nik :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
takze uz je osadena a len dokoncit obklad a verim,ze nam bude dobre sluzit, skoda,ze ju asi fakt nik nema,cize mi nik neporadil :-(
Odpovedať
asi ju mate len vy. a co si chcela vediet? ze ci nebude niekde inde odpoved na nete @duplicka
Odpovedať
@mima1 nie ci nema s nou niekto realne skusenosti ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahoj, my mame 055 A, je taka sirsia, panoramaticka. Krb je hotovy, zatial vsak este nebyvame. V krbe prekurujeme a sme spokojni. Nas krbar nam odporucal tuto znacku.
Odpovedať
no tak dufam,ze budeme spokojni ;-) ;-) ;-) ;-) , kuri sa s nou perfektne aj krasne vyhreje no o tri mesiace skusam realne, kedze sa stahujeme :-D :-D
Odpovedať
dobrý deň, chcel by somsa poinformovať ako ste spokojna s krbovou vložkou lebo aj mne juodporúčali
Odpovedať
ahojte, aj ja by som sa chcel poinformovať, ako ste spokojní s touto krbovou vložkou? Máte ju napojenú na prieduchy alebo aj na zásobník vody. Lebo chcel by som ju v zime využívať na ohrev vody a na vykurovanie. Máte s touto variantou niekdo skúsenosti? Dakujem :)
Odpovedať
ja mam napojenu na prieduchy a teda aj ventilator. co sa tyka spokojnosti,tak uz sme ju reklamovali,ale hned vsetko romotop servis riesi. prisli nam krive dvierka,ze sa im to este nestalo,ale ze nam daju nove. cize kurime aj teraz a o mesiac by mali byt nove dvierka a o dva skusame realne,lebo uz budeme v novom byvani ;-) ;-) ;-) ;-) @jangab @ferikxixi no podla man musi byt krbova vlozka teplovodna a nie teplovzdusna ;-) ;-) http://www.krby-tuma.sk/krbove-vlozky/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@duplicka Ahoj .. presli 2 roky ... ako krb ? tento sa nam paci, aj ked je drahsi .. ste spokojny ? nejake negativa ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?