Aké kúrenie do víkendového domčeka?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, ako by ste riesili kurenie v kupelni murovaneho domceka (30cm ytong len obvodove mury, zvysok drevo), vyuzivanom ako chalupa. Planujeme aj krb a z neho rozvody do izieb. Do kupelne uvazujeme bud suche podlahove kurenie alebo elektricky rebrovy radiator...
Odpovedať
1
2
@s_mart Podľa mňa to je OK. Pokiaľ tá skondenzovaná voda nesteká a nerobí škodu na ráme či stene...
Odpovedať
@s_mart Toto moze (nemusi) byt pricina toho rosenia v okrajoch. Ak su okna starsieho typu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Zdravím strecháči... nemáte niekto skúsenosť s temperovaním chalupy v zimnom obdoby koľko ,,eur,, budem potrebovať keď by som tam dal elektro kotol a par radiatorov aby mi to drzalo na povecme 5 - 10 stupnou? chata bude novostavba čiže berme že všetko bude riadne zateplene... cca koľko euri mesačne by som si mal pripravit ? ďakujem za každý postreh...
Odpovedať
@volod1986 Daj si lepsiu klimu a na dialku cez mobil si nastav na temperovanie a ked budes ist na chatu a tak cez mobil zvysis vykon aby si mal chatu vykurenu ked na nu prides a potom uz mozes topit drevom :-) Inak jedneho casu kamos temperoval chatu na 8stupnov a ked prisiel tak 2x 1600w konvertory isli naplno + kozub a chata ciastocne zateplena a nedoplatok na elektrine prisiel cez 300eur a pausal bol tusim 15eur asi na mesiac a chata 4izby -mensie
Odpovedať
@dodik13 dakujem za postreh ....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
zdravím chcem sa opitat je vhodne el. kurenie na víkendovú chalupu . vikuri ju ked pridem na víkend a zapnem kurenie ?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?