Aké kúrenie do víkendového domčeka?

12. apr 2021360
  • @s_mart  Podľa mňa to je OK. Pokiaľ tá skondenzovaná voda nesteká a nerobí škodu na ráme či stene...

• @s_mart  Toto moze (nemusi) byt pricina toho rosenia v okrajoch. Ak su okna starsieho typu.

• Zdravím strecháči... nemáte niekto skúsenosť s temperovaním chalupy v zimnom obdoby koľko ,,eur,, budem potrebovať keď by som tam dal elektro kotol a par radiatorov aby mi to drzalo na povecme 5 - 10 stupnou? chata bude novostavba čiže berme že všetko bude riadne zateplene... cca koľko euri mesačne by som si mal pripravit ? ďakujem za každý postreh...

• Sponzor fóra
  • @volod1986   Daj si lepsiu klimu a na dialku cez mobil si nastav na temperovanie a ked budes ist na chatu a tak cez mobil zvysis vykon aby si mal chatu vykurenu ked na nu prides a potom uz mozes topit drevom 🙂 Inak jedneho casu kamos temperoval chatu na 8stupnov a ked prisiel tak 2x 1600w konvertory isli naplno + kozub a chata ciastocne zateplena a nedoplatok na elektrine prisiel cez 300eur a pausal bol tusim 15eur asi na mesiac a chata 4izby -mensie

• @dodik13  dakujem za postreh ....

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• zdravím chcem sa opitat je vhodne el. kurenie na víkendovú chalupu . vikuri ju ked pridem na víkend a zapnem kurenie ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Zaoberáme sa oblasťou riadeného vetrania s rekuperáciou energie. Poskytujeme komplexné služby a odborné poradenstvo od návrhu až po montáž.
    Výroba a predaj kvalitných drevných eko brikiet LES, predaj výberových eko peliet LES v kvalite A1 a A2, predaj doplnkového sortimentu.
    Výroba krbových vložiek na individuálnu zákazku. Návrh a realizácia krbov podľa Vašich snov.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov