Zrkadlo a svietidlo

Neviem sa rozhodnut, ake zrkadlo a osvetlenie k nemu. Na strope budu bodovky, ale chcela by som aj nad zrkadlo. Posobi to tak nudne na tej vizualizacii. Zrkadlo tiez neviem, ci bezramove alebo s ramom. Ked s ramom, tak drevenym, bielym, sivym? Poradte prosim. Obklad na 3 stenach je biely, na jednej drevodekor. Dlazba siva.
Odpovedať
@jaroe a skrinka bude biela, nie tmava.
Odpovedať
My sme dali do kúpeľne dlhý LED pas. A do spálne zas svetlo z MM. Svetlo sa odráža od zrkadla. Určite dajte väčšie zrkadlo u sklara to nieje až taká vysoká cena (cenu zvyšuje brúsenie hrany/ ram)
Odpovedať
teraz mas dostupne aj bezramove zrkadla so zabudovanymi led pasmi. je to dobre riesenie ak nechces davat na zrkadlo samostatne svietidlo. napriklad taketo nieco
Odpovedať
Profilova fotka
@jaroe osobne by som skôr volil zrkadlo s orámovaním a dal by som drevodekor, nech trochu tú kúpeľňu zútulníš a nech pôsobí tak "teplejšie".
Odpovedať
Zvlast zrkadlo a svetlo nie, bude najlepsie, ked siahnes po takom, ze bude mat v sebe led pasik, tie su dobre aj co sa tyka osvetlenia, aj to pekne vyzera. Ale teda vacsinou su bezramove.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, mozno mozes pockat az ked bude kupelna zariadena. Ja som volila bezramove s led. V tvojom pripade by som ho dala tak siroke ako je umyvadlo. Na vizu je moc vysoko. Ak merias ~160cm tak si v nom uvidis akurat hlavu. Ak merias viac, aj tak je vysoko. Nezabudnut dat za nim elektriku a rozhodnut sa ci ho budes zapinat vypinacom - osvetlenie nad zrkadlo, alebo dotykom na zrkadle. Od tych zabudovanych led necakaj nejake velke ciste osvetlenie. Skrinku aspon dvojsuflikovu. Sprcha bude na dlhsej casti sprchoveho kuta?
Odpovedať
my sme dávali svetlo a zrkadlo samostatne, keď v budúcne niečo poserie aspoň môžeme svetlo vymeniť samostatne (prípadne zrkadlo). Ale u rodičov máme zabudované a je to super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze to len na vizualizacii posobi tak chladne, dozaista realita bude ina, tym by som sa netrapil. A co sa tyka svetla, ked to nechces ako zrkadlovu skrinku, ale len zrkadlo tak s ledkou.
Odpovedať
Mne by sa tam niečo takéto páčilo https://www.mall.sk/zrkadla-doplnky/p... 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@betka8880 aj to je zaujimave. Podla mna su tiez najlepsie tie bezramove uz so zabudovanym led pasom, ci uz priamo v predu alebo okolo zozadu
Odpovedať
Tiez vyberame zrkadlo s osvetlenim alebo zvlast. Co som pozeral v katalogu co nam ponukli tak to s osvetlenim nesvieti priamo do oci? V byte mam bodovky nad zrkadlom a tam je to ok. Co su zrkadla a po bokoch su svetla tak tvar mi to veru neosvieti.
Odpovedať
Profilova fotka
@marlo akoze ako myslis, ze priamo do oci? kde konkretne by bolo to svetlo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobré je keď je zpredu svetlo z oboch bokov, to dobre osvieti aj tvár. Že na vytrhávanie obočia fajn vidíš a všetko, také mám ja rada 😉
Odpovedať
ado88 nieco taketo .. kedze to svetlo nedopada z hora dole https://www.mall.sk/zrkadla-doplnky/s...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?