Zlaté batérie v kúpeľni

Máte niekto zlaté batérie v kúpeľni? Na nete je ich kopu no sú rôzne odtiene zlatej a chcela by som mať všetky batérie ( umývadlo, sprcha) zladené. Máte niekto s tým skúsenosti? Kupovali ste z netu alebo niekde v obchode?
Odpovedať
podla mna lepsie spravis, ak ich budes vidiet nazivo, lebo pri zlatej je to tazko nemusi sa ti dany odtien proste pacit a fotky dost skresluju
Odpovedať
@melanie9 veď to že na nete je ich kopu ale v obchode nie
Odpovedať
Ja som teraz kupovala seriu Grohe sunset warm a su dokonale 😉 maju ich v Siku
Odpovedať
U zlatých batérií je ozaj rozdiel v odtieňoch, napr. tieto sú povrchovo robené technológiou PVD
Odpovedať
@veronikaa006 už si kúpila? Aj ja rozmyslam len obávam sa že ako bude vyzerať keď bude batéria zlata a zátka na sifone strieborná neviem či zoženiem zlatú, ja by som aj sprchový kút chcela zlatý myslím to kovanie
Odpovedať
Profilova fotka
@pirhina máte už vybratý zlatý sprchový kút? Ak áno odkiaľ? Ja tiež uvažujem ale našla som len 2 možnosti jeden sanswiss cordura ale 90x90 vychadza 1300€ alebo v Rasube Home Fargo za 432€ ale neviem či bude kvalitný tu značku nepoznám moc sa toho bojím či sa mi nebude z profilov farba olupovať alebo čo. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@pirhina videla som to tiež niekde, že mali komplet kúpeľňu tak urobenú a vyzeralo to luxusne, skús tu pozrieť albumy 🙂
Odpovedať
@monika_brunckova no ja som práve našla mexen značku a je podozrivo lacny 150e 120 CM a s tejto značky aj beteriu za cca 60 e bojím sa tej kvality tak asi pôjdem do striebra 🤪😥
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?