Voľne stojaca vaňa - skúsenosti, plusy a mínusy

Zobraz úvodný príspevok
Ide len o dizajn, alebo majú tieto vane aj nejakú tú výhodu? Máte osobnú skúsenosť? Príp. foto poteší :-)
Odpovedať
1
2
@ondrush ja som hľadal referencie na túto vaňu - "voľne stojacu" - prisadenú, našiel som tu len tému, kde sa niekto sťažoval na to, že vie často neúmyselne stlačiť výpust a že počas kúpania si to človek všimne, až keď hladina vody dosť klesne, čo nepoteší. volal som do ravaku, pretože som chcel zistiť, či sa nedá uzatvárať výpust pomocou otočného mechanizmu v mieste prepadu hore, ale tvar výpustu nepustí - takže odpoveď je nie, od ravaku sa nedá dokúpiť k tejto vani takéto príslušenstvo. spýtal som sa, či sa na toto zákazníci nesťažovali, pretože som čítal takýto názor a odpoveď bola, že áno riešili to - nepochopil som presne ako to doriešili, ale spomínala niečo s výmenou tesnenia, takže predpokladám, že vymenili nejaké tesnenia za užšie v tom systéme click a výpust zapustili hlbšie - neviem ale presne. vaňu som aj tak objednal, lebo manželke sa veľmi páči, tak uvidíme. čakám ale na obkladača, takže vaňu sme ešte neskúšali, keď tak viem dať potom referenciu niekedy v apríli.
Odpovedať
@jakubs777 ďakujem veľmi pekne. Ja ju asi tiež objednam nakoniec. Tiež mám obkladača na apríl,keď sa nič nepokafre dovtedy. Mám dať nejaké špeciálne zadanie vodarovi/obkladacovi ohľadom tejto vane? Neviete mi poradiť?
Odpovedať
@ondrush veru nič mi nenapadá. snáď budeme spokojní a nebudeme tu o 3 mesiace obidvaja nadávať 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@ondrush zdravím, nezabudol som, hlásim teda recenziu, že s vaňou nemáme žiaden problém. aj malú v nej kúpeme a bez problémov. manželka sa tiež na na nič nesťažovala a taktiež nemá žiaden problém pri kúpaní. dúfam, že aj vy ste spokojný 🙂
Odpovedať
@jakubs777 jeeeej,ďakujem za recenziu. Mne sa všetko kusok poposuvalo a budem rada keď vana bude tento mesiac stat na mieste,kde má. Ešte raz ďakujem😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?