Vizualizácia kupelne

Profilova fotka
Ahojte, robi tu niekto vizualizaciu kupelne? Dakujem
Odpovedať
Ahoj, ja viem, robila som aj nam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj rybka, co by ma to stalo?
Odpovedať
@rybka1987 môžem aj ja poprosiť cenu za vizualiz.kupelne.
Odpovedať
Poprosil by som aj ja
Odpovedať
Profilova fotka
@rybka1987 máš na to nejaký špeciálny program alebo si robila len cez nejaký internetový program vizualizáciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Vizualizáciu ti spravia zadarmo aj v rôznych štúdiách. Mávajú na to dosť často teraz také akcie. Ale ak tu máte niekto program, v ktorom si viem vizualizaciu spraviť aj doma tak sem s ňou 🙂
Odpovedať
@zuzi845 @Jozef Siheľský Ahojte, pouzivam kombinaciu sketchup-u a photoshop-u, cena je 60 eur kupelna 🙂 ale ako spominal @pajkus - vela studii ti spravi vizualizaciu za nejaku zalohu a ked si od nich objednas, tak ti to odrataju.
Odpovedať
@jozef_sihelsky tiez sme boli tak, ze sme navstivili kupelnove studium, spravili nam vizualizaciu za nejaky poplatok a potm ked sme od nich brali material a veci do kupelky, tak nam to odratali.
Odpovedať
Profilova fotka
Je lepšie to dať nejakému štúdiu lebo ti tam navrhnú aj materiály, ktoré sú dostupné!
Odpovedať
@jozef_sihelsky v pripade zaujmu 50eur miestnost, 3 x vymena obkladu......
Odpovedať
@jozef_sihelsky ked mas trosku trpezlivost tak by si to mohol zvladnut aj sam https://www.paradyz.com/3dplanner/en/
Odpovedať
Profilova fotka
@rybka1987 tak ale ani to nie je zlé. Napríklad v Siku si odrátali celú zálohu, keď sme od nich brali nejaké tie veci
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hosmanikova bola podmienka zobrat vsetko od nich ci staci len nieco? neviem sa rozhodnut z ktorych studii zobrat vybavenie tak, aby sme sa zmestili do nasho rozpoctu.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?