Velke okno v kupelni

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobry den, prosim ukazali by ste mi ako mate riesene velke okno v kupelni? Ci uz na sirku alebo do dlzky, pripadne az po zem. Chcela som dlhe okno az po zem, stavebny otvor 70-80cm ale z pohladu zariadovania kupelne je to dost neprakticke. 😏 Rozmer kupelky je 2,7x3,8. Vyhlad by bol pekny, do zahrady. Tak teda premyslam ci ist do sirky s nim i ked to nie je uplne moja predstava. Dakujem
Odpovedať
1
2
My mame takto😄😄😄 Ty si daj ako chces vobec tonieje neprakticke je to super... Je uplne jednoako tobudete mat, aj tak to bude super. Kazde oknovkupelnije skveleee...
Odpovedať
@morenitka rozmer otvoru v stene je 1200x2370.
Odpovedať
Profilova fotka
@morenitka myslite tu kúpeľnu bielu zo zlatými prvkami? Lebo mame 3 kúpeľne a v 2 sú francúzske okna 😅 v tej bielej zo zlatým sú 2 okna a to vedľa wc má šírku otvoru 76cm a sklo samotné 55cm
Odpovedať
Profilova fotka
My mame v navrhu takto...okno 600 x 2550
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslav_chudy pekny navrh, to okno tam posobi dost dobre.
Odpovedať
pokial bude orientovane do nejakej ulicky alebo na terasu, tak si myslim, ze je to fajn riesenie
Odpovedať
@radoslav_chudy mate naplanovane podlahove kurenie?
Odpovedať
@packo01 sa pytas lebo nevidis radiator? 😄
Odpovedať
Vsetko zalezi od polohy kupelne a kam by malo smerovat to okno. Susedia to maju tak nesastne, ze maju vlke okno rovno do ulice, no hold , kupili uz postavenu novostavbu. Vyriesili to ale foliou, tak je aj sukromie aj svetlo
Odpovedať
Profilova fotka
@packo01 ano podlahovka a v kupelni aj radiator elektricky. Kukni moj fotoblog.
Odpovedať
Tiež si myslím, že to nie je nepraktické 🙂 Denné svetlo je na nezaplatenie, a stále sa dá aj to okno ,,upraviť" tak, že vám tam nikto nebude vidieť 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?