Vaňa pod oknom

Profilova fotka
Ahojte, máte dobré skúsenosti s umiestnením vane pod okno v kúpeľni? Zaujíma ma najmä prístup k oknu, vetranie... Ďakujem
Odpovedať
Toto ja mňa zaujíma, ako otvoriť okno bez toho aby som vošiel do vane. Niektorí majú kľučku na otváranie umiestnenú nižšie len neviem, či je to dostatočné.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, treba si dat okno na ktoreho klucku dociahnes. Teda vacsie okno, nie miniaturne. Ak ma byt podlhovaste okno vo vyske na ktoru nedociahnes, existuju predlzene páčky. Takze postav sa k vani, naciahni ruku k stene bez postavenia sa na spicky a mozes odmetat.
Odpovedať
Profilova fotka
@marian_8 veď práve...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 my máme ešte len základy, no kvôli odpadom by sme to umiestnenie potrebovali poriešiť... Keď sme riešili kúpeľňu v byte, mala som hlavu v smútku čo a ako, a teraz ju mám dvakrát ☺️ skúsim si to okno predstaviť v byte aj s tou výškou na otváranie. Ďakujem za tip na tie páčky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Jedna byvala kupelna, kde som okno otvarala v pohode, s trochou naciahnutim. Teraz nemam okno nad vanou, takze fakt, prisposobit svojej vyske. Snad ti nenaprojektovali okno 40x40 170 od zeme.
Odpovedať
Manželka má trošku problém s otváraním
Odpovedať
Mame pod oknom, pristup ok, ale nevetrame oknom 🙂 Ale aj keby sme chceli, nebude problem, mame standardne siroku vanu, takze na klucku dociahnem v pohode.
Odpovedať
@fugas20 ta flora zavesena v ramikoch je velmi pekny element v kupelni, hodi sa to tam. vyzaduje to nejaku specialnu udrzbu? alebo si to zije svojim zivotom a nepotrebuje to nic?
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez mame okno nad vanou, no nemame ho presne v strede ale tak pri kraji a staci ked si vezme stolcek co je pod umyvadlom pre deti a v pohode dociahnem 🙂 Je to na nezaplatenie, hlavne ked je v kupelni ako v saune a potrebujem tam vyvetrat
Odpovedať
Profilova fotka
Pokial nechces vyskakovat na vanu, tak daj okno, teda ak je to mozne, vedla vane nie rovno nad nu.
Odpovedať
@beba.k mam ju tak ale nechapem, preco do nej nemozes stupit ??? to je nejaky problem s neodtekanim vody ci co ??? alebo so statikou, neudrzi tlak na cm2 ??? vsak ked sa idem kupat stupim do napustenej vane otvorim okno a kupem sa, ked sa osusim vana je prazdna komplet sucha, tak zavriem okno tym istym sposobom, a neriesim somariny kolo toho, Dove il problema ??? skus po taliansky skor snad tomu skorej porozumiem ? che cosa sta succedendo ??? prepac, ze pisem taliansky, ale fakt slov. problemi skorej porisim talianskym stylom , jedine ak by ten styl fungpval aj na slov. 🙂
Odpovedať
@miselito nič to nepotrebuje zavesiť q to je vsetko 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@beba.k a v projekte to mas ako?..ze okno nad vanou, ake okno?..treba konkretizovat..ale myslim, ze v tomto nie je ziadny problem..aj keby si ho mala vyssie, tak by si jednoducho vstavala do vane a otvorila ho, alebo ho otvoris, ked sa doumyvas a je vystarane..
Odpovedať
@fugas20 moc pekna a premyslena kupelna do posledneho detailu. paraa, klobuk dole
Odpovedať
@fugas20 chlape tie obrazy su brutalne 😎
Odpovedať
@fugas20 super kupelka a design na 1+++
Odpovedať
@pastierik @macejmatus @kavar Ďakujem veľmi pekne potešilo ma to😄 tu je ešte zvyšok kupelne a ako to vyzeralo predtým. Obklad dlazba je MM
Odpovedať
@fugas20 to si robil sam ci firma? vyzera to super
Odpovedať
@keslak robil som to sam. Ešte my tam Chyba umyvadlo a zrkadlo ale mame ešte jednu kupelnu takže to zatiaľ neriesime
Odpovedať
@beba.k Rekuperácia to vyrieši.
Odpovedať
Profilova fotka
@beba.k je to v pohode, no treba na to myslieť potom keď vám budú dávať kľučku na okno, aby ste k nej dočiahli. Treba si to vyskúšať, či to je v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo inak aj ja som s tym mala problem, kedze nie som moc vysoka, museli same davat pozor na to, aby som si to okno napriklad vedela aj sama otvorit
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@beba.k my to mame riešené otvaraním na el. Motorček.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?