Umývadlo s neštandardným odtokom

Máte niekto? Uvažujem o tomto umývadle, ale odrádza ma ten neštandardný odtok, bojím sa, aby s tým nebol problém. Ak to niekto máte, budem vďačná za skúsenosti. https://www.hornbach.sk/shop/Umyvadlo...
Odpovedať
my mame sice ine, s "kolieckom" na odtoku (a nie stvorcovym krytom ako toto), a v pohode, ziadny problem, odteka to dobre. Ja vlastne ani neviem, ako je to tam pripojene - nebola som pri tom ked montovali. Ocakavas nejaky speci problem s tym?
Odpovedať
@metele no zaujimalo by ma, ako pracuje ten mechanizmus otvarania-zatvarania. Lebo co som zatial videla taketo systemy na umyvadlach, co sa vselijakymi mechanizmami ovladali, tak skor ci neskor sa pokazili. Nasi maju klasicke umyvadlo, kde za bateriou bola packa, co ten odtok zatvarala a po case sa to pokazilo. Tak sa trochu bojim. Je fakt, ze my mame na vani geberit system, tiez sa cez tlacitko ovlada a funguje bez problemov 10 rokov. No ale toto som ja v zivote nevidela, tak neviem, co cakat 🙂
Odpovedať
@metele no hladam na nete info a je mozne, ze tento odtok sa neda zapchat.. Co by mi vlaste vyhovovalo a nic by sa nekazilo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Neviem ci je to ten isty. Neda sa zatvorit, teda tym myslis zapchat. Rucne sa vyberie. Foto z obchodu.
Odpovedať
@lenkito10 jeej, super, si zlata, presne toto som potrebovala vidiet.. Velka vdaka. Takze dilema je asi vyriesena.. Ide o to, ze my tu Hornbach nemame, neviem si to ist pozriet. Este raz vdaka..
Odpovedať
Profilova fotka
Rado sa stalo. Ale netvrdim ze ten z hornbachu ma to iste, ale snad hej. Poklop stoji na nozickach, na tych malych stuplikoch a voda odteka cez skary. Je to taky system ako v sprchach, len tento sa tazsie vybera, je zarovno s umyvadlom, ak ti to nepojde prstami, tak sponkou.
Odpovedať
presne tak, my co mame na umyvadle, tak sa neda zatvorit = voda bude stale odtekat. Takze pokazit sa nema co, presne ako vravis. Smelo do toho!
Odpovedať
@lenkito10 ano, chapem, ze si nefotila presne to, ale pride mi, ze to tam tak bude, uz som pogooglila a nasla podobne a vsade to je tak.. @metele super, dakujem, to som rada, ze je to ok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?