Typ vane.

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, skoro kazdy kto tu prispieva, ma doma vaňu.chcem vas velmi pekne poprosit, aly druh vane mate. Ja sa viac priklanam k smaltovanej Kaldewei. Ale je to 700 eur. Hlavne sa chcem spytat, skusenosti s akrylatovymi, ake zle skusenosti mate. Ci sa napr ofarbili farbami na vlasy, alebo Kupelovymi prisadami,ci vyzeraju aj po rokoch dobre. Pomozete mi s vyberom dakujem pekne. 🙂
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@domix147 nevidno ti vôbec. to nie je ako niekde vo vaniach či sprch. kúte majú také hmatateľné akoby PVC bodky. Proste je hladká. My máme nie celoplošné antislip, to je drahšie. Navyše, my sme brali vaňu 170 cm a teraz ďalšiu kratšiu (do bytu) a podľa mňa sa v menšej vani človek ani moc nešmykne...nemá kam moc padnúť 😉 😉
Odpovedať
Ok dakujem pekne, velmi by ste ma potesili ak by ste mi sem dali foto vane😄ideme to v sobotu omrknut, idem si ich ohmatat😄😄😄aby som vedela co kupujem.
Odpovedať
@pocem ahaaa uz to chapem takzenie su to take bodky ale normalne ta vana ma dole upravuale nevidno ju a ani necitit len tam je.? 😄😄😄
Odpovedať
Prosim neviete ake su vane M acryl, hidrodent? Nemate s kusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 veru tak, nevidno...treba veriť a človek sa nešmykne 🙂
Odpovedať
@domix147 my mame akrylat a sme maximalne spokojni. Ja milujem nasu vanu 😄 Mame ju 12 rokov, nic jej nie je. Ziadne zltnutie, ani spina od farby na vlasy, ani od henny, ani od gencianky, nic, proste je stale krasna biela a ani skrabance - a to som sa o nu riadne bala, ked bol syn maly a bral si do vane vselijake auticka a chodil nimi po celej vani, ale prezila uplne bez ujmy.. Asi bude sakra rozdiel akrylat z Merkury Marketu a napr. od Ravaku, ako mame my.. Tie vane v MM su uz na pohlad ako z makoveho kvetu..tato nasa je uplne pevna.. Ani si ale nejdem radsej predstavovat, kolko stoji teraz, ked pred 12 rokmi stala ta nasa 600 ecok.. Ale sla by som do nej zase..
Odpovedať
@akvi dakujem tak predsa len pojdem aj ja do Ravaku... Aj ked ma odhovaral ten v obchode, ze je to len znacka.. Ta nasa by stala 430 aj s nozickami a v tej lacnejsej verzii 230...ale neviem bojim sa lacnejsej verzie. A cim ju cistis? Damujem pekne🙏😌
Odpovedať
@domix147 čistím najčastejšie sprchovymi gelmi, ktoré dostanem ako nevhodný darček 😂 lebo ja používam len prírodné veci na telo. A keď nemám sprchac, tak obycajnym prostriedkom na riad a octom. Nič abrazivne nepouzivam, ziadne Cif- y a pod. To tých 430 stojí Ravak?
Odpovedať
@domix147 my mame tuto: Kaldewei Cayono Duo 180x80 cm smaltovaná oceľ alpská biela
Odpovedať
@akvi ano ano, Ravak Formy 1. Tusim sa vola. Ta sa nam paci. Vezmem tu, nebudem spekulovat. 😊 Ok a este aku hubku pouzivas? Alebo handricku? A vodovodne baterie tiez octom? Vdaka🙏🙏🙏😊
Odpovedať
@domix147 čistím takou tou švédskou utierkou, veľmi ľahko sa ten povrch čistí a prostriedok na riad zmyje mastnotu. Baterie tiež octom. Aj vanu ním nastriekam, lebo my máme tvrdu vodu, tak na niektorých miestach cítim ked prejdem rukou, že su usadeniny.
Odpovedať
@akvi dakujem za rady. super
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?