Typ skrinky pod umývadlom

Zdravím, zaujímalo by ma, či by ste odporúčali skôr skrinku pod umývadlom s vymeniteľnými nožičkami alebo stojacu skrinku. O závesnej nebudem uvažovať. Konkrétne pozerám na tieto dve: 1. https://www.merkurymarket.sk/vrobok/k... Materiál použitý na dvierka: drevotrieska Materiál použitý na korpus: drevotrieska Povrchová úprava dvierok: lesklá Povrchová úprava korpusu: laminát 2. https://www.sanovo.sk/produkt/cersani... Posielam nákupný košík na porovnanie. V Merkury by ma to stálo 90.98 (stojaca skrinka s umývadlom a poštovné) a v Sanovo 137.90 (skrinka, umývadlo, 4 nožičky, poštovné) čiže 46.92 eur rozdiel. Avšak obávam sa, že niekedy kúpi človek niečo lacnejšie a potom ho to vyjde drahšie nakoniec. Hlavne preto, že ak bude často mokrá zem, tak to ten kúpeľňový nábytok nemusí vydržať. Viete mi poradiť? Ďakujem, Mária
Odpovedať
Môžem sa spýtať, prečo nie závesná? ...tieto čo ste poslali su také, ja neviem...určite má každý svoj vkus a každý iný..... napríklad, bola som proti dvojumyvadlu....máme jednu dcéru, zatiaľ.... mali sme prazdninara (ešte nebyvame v dome), umývali si zúbky, veď deti, spolu....a prišli sme na to že sme radi že sme priplatili za dvojumyvadlo🤷‍♀️😄
Odpovedať
@k1803 Pán majster mi odporúčal nie závesnú, lebo ťažko prichytiť ku stene zo sadrokartónu. Tam ju murované jadro z troch strán a nosná stena práve tam, kde chcem dať práčku a umývadlo, tak tam spravia taký stupienok navyše, aby schovali odpadové potrubia a pod. Ja by som tiež radšej nedávala závesnú, budem pokojnejšia tak, lebo idem byt prenajímať.
Odpovedať
@k1803 nehovorila som, že sa mi nepáči závesná (práve naopak), len tento byt je na prenájom a neskôr na predaj, takže to nemusí byť presne podľa môjho vkusu, len aby to bolo pekné a vydržalo to do predaja (čokoľvek bude vyzerať lepšie ako to čo tam bolo predtým...). Takže sa chcem rozhodnúť medzi tými dvoma možnosťami iba.
Odpovedať
@92majka jaj rozumiem 🙂 tým pádom, ak nejde teda o cenu že zariadiť to "pekne " ale čo najlacnejšie by som volila tie nožičky, predsa drevotrieska je náchylná na vodu....a v kúpeľni mokro je, aj keď sa dáva pozor..... asi by som bola kludnejsia nemať nožičky z drevotriesky.... ale napríklad naši majú maličkú kúpeľňu kde majú komodu pri vani, spodok drevotrieska veď komoda bez nožičiek a už ju majú hádam 5 rokov a nevšimla som si nejaký problém....
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne s nozickami kvoli vytopeniu.
Odpovedať
@92majka v byte sme mali tú prvú, alebo čosi veľmi podobné. Prežila pri 3 malých deťoch 6 rokov, potom sme byt predali. Skrinka na výmenu/vyhodenie nevyzerala.
Odpovedať
@92majka ahoj, ked som na byte robil rekonstrukciu kupelne tak som chcel trochu usetrit a kupil som z merkurymarketu, nieco podobne ako ty ukazujes na prvom linku. po 7 rokoch su bocne steny skrinky trochu zozltnute, ale nie je to take vyrazne na prvy pohlad. Druha vec je, ze je postavena na dlazbe ( iba na plastovych mikro nozickach) a z prednej steny sa zacal oduvat dekor, hoci je kupelna vetrana a nikdy nebola rozliata voda na dlazbe, maximalne nafrkane po kupani. Moj nazor, za tie prachy sa to oplati 😄 Teraz som bral presne tuto prvu skrinku ako ukazujes na chalupu. Bola v akcii aj s umyvadlom za cca 65 Eurokorun. No nekup to, ak vydrzi 7 rokov tak si na seba zarobila, potom vyhodim a kupim dalsiu, alebo po rekonstrukcii chalupy na byvanie, si dam vyrobit u stolara.
Odpovedať
@92majka hlasujem za nožičky, už len kôli tomu, ze to ideš prenajímať. Ľudia si v prenajmoch nedaju záležať na tom, aby nafrkanu vodu vzdy utreli a ta prvá je náchylná na to, aby ti to celé napucalo, stačí, ze niekto neutrie párkrát a bude to stáť chvíľu vo vode. A ten dizajn je fakt otrasný. Ta druhá je dobrý kompromis.
Odpovedať
Ja som kúpila skrinky z Moebelix, rada Fiola. Na tu cenu veľmi kvalitné vypracovanie, až som ostala prekvapená. Po dvoch rokoch im nič nie je
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?