Sprchový záves - mimo trendu? :)

Zobraz úvodný príspevok
Do nasej hostovskej kupelne sa chystame dat sprchac a kedze sa neviem rozhodnut, aky typ, ci posuvne dvere, ci otvarave, napadlo ma ako riesenie zaves. Doteraz vidim len vyhody: ziadne blbe cistenie, len hodim do pracky, lacny, mozem meit dizajn kupelne kazdu chvilu... ma aj dake nevyhody? preco si to uz teraz ludia nedavaju? A su aj nejake extra predlzene pre vysokych sprchovatelov? :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@alzbetae ahoj prosím nevieš mi odfotiť reálne ten záves? zaujímajú ma hlavne tie krúžky na ňom či sa k nim hodia háčiky iba farby čo sú na obrázku alebo aj nikel - chrom. taká je ponuka na ich stránke. dakujem
Odpovedať
ja mám záves, kút som nechcela.... údržba je ľahšia a rýchlejšia --- odporúčam---
Odpovedať
@nika991992 skus mrknut na strane 1 sú foto sprcháča vedľa vane (pridal zazracne-dieta), myslím že z rozmerových dôvodov pre vašu kupelnu idealne riešenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@libela prosim kde ste kupili zaves?
Odpovedať
tak to už neviem, ale nestál veľa ... tak do 20€...a je stále krásny, nie je to žiadna fólia, ale textil..
Odpovedať
Odporucam zavesy z Lidla. Tie textilne. Je to hrubsia sustakovina, udrzba uplne bezproblemova, staci vyprat. Sustakove predava aj Hornbach, len su o cosi drahsie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@alzbetae ten je fakt nadherny, presne riesime tuto dilemu, ze zasklenie nas vychadza 1000E, co nezvlada nielen muz, ale ani ja nie som ochotna tolko platit...tento je podla mna uzasny, uvidim, ci namotam mm na neho...nasla som, ze sa da kupit na ebay :-)
Odpovedať
tiez riesim dilemu sprchoveho zavesu,ale moj problem je,ze nikde neviem zohnat oblu tyc na rohovu vanu, vraj je to uz nerentabilne,neviete niekto please poradit kde by sa to dalo,zohnat prikladam foto len cisto ilustracne,ale jedna sa mi o taku tyc na zaves na rohovu vanu,please poradte
Odpovedať
@delinnka pozri si oblukove garnize tie vyrabaju isto
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ja si pamätám, že keď sme mali záves, strašne sa na mňa pri sprchovaní lepil... V sprche bola teplá para a v kúpeľni predsalen chladnejšie a asi to prúdenie vzduchu spôsobovalo, že sa ten záves na mňa lepil... Nemá už s tým nikto teraz taký problém? Tiež nad nim uvažujem. Len toto mi hrozne na ňom vadilo. Možno to bolo spôsobené aj zlým prúdením vzduchu popod prah alebo neviem čo...
Odpovedať
Osobne ho neznášam. Len sa to na mňa lepilo a voda bola aj tak všade. Podľa mňa najhoršia vec v kúpelke.
Odpovedať
@fardys preeeesne taaaak a este aj ten blby zvuk co vydava brrrr v jednoduchosti je krasa takze bez zavesu
Odpovedať
Článok sa načítava...
sprchovy zaves patri medzi top 3 veci, ktore by som si nikdy, nikdy v zivote nedal do domu. druhou je nerezevy drez, tretou plynovy sporak. so vsetkym mam skusenosti.
Odpovedať
ja som dal tiez zaves ku vani, chcel som zastenu ale ked som vsade videl stav tych zasten ...ked je to nove je to pekne, alebo ked to cistis dlho tak ok, ale zaves je bezudrzbovy ... mam tyc teleskopicku a zaves, nic sa na mna nelepi ...zalezi asi aj velkosti priestoru, ale so zavesom som nikdy nemal problem ani v mensich sprchacoch v hoteloch ... ale kazdy si moze dat co chce tiez som zvazoval zastenu ...ale ako pisem, cena a jej udrzba ...a hlavne zaves mam po celej dlzke vane a vysoko, takze neriesim ze mi padne hlavica a polka kupelne je mokra :D
Odpovedať
@majsterdreva zimomriavky, keď si to predstavím. Keby sme ho mali mať ešte niekedy doma, tak letí hneď ako ho uvidím. :-D
Odpovedať
Keď riešite zásteny skúste osloviť aj sklenára. Napríklad mne nacenil zástenu oproti zástene od Ravaku o polovicu lacnejšie aj s dovozom a montážou. A presne na mieru. Záves určite nie. ked si predstavím na internáte v sprche ako s a to na mňa lepilo no fuuuuj.
Odpovedať
Profilova fotka
@delinnka http://www.citroenair.sk/bobrick-b-42...
Odpovedať
@jan45 super dakujem,velmi pekne, presne toto som nevedela vygooglit. Hned aj objednavam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte niekto okolo vane rohovu tyč (do L) na záves.. a ako ste s ňou spokojní..kúpeľňa bude úplne biela a práve závesom by som ju rada oživila..zásteny nechcem.
Odpovedať
@lucia31 u svokrovcov majú ku sprchovému kútu, obe strany rovnako dlhé. Drží to, aj keď tyč nie je rovno, stred "padá".
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka vďaka..aby to nepadalo, rieši sa to stropnou oporou..
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia31 svokrovci maju, ale nerezovu, v siku ju kupovali a im to vyhovuje, drzi to dobre, ucel to plni😉
Odpovedať
@lucia31 dakujem za info. Dávali najjednoduchšie riešenie aké našli. Oni tú sprchu aktuálne nepoužívajú, pokiaľ viem. To len keď dôjdeme my s rodinkou na návštevu aj na noc, tak používame kúpeľňu na prízemí.
Odpovedať
Profilova fotka
@steffan33 ďakujem..a majú aj tú stropnu oporu? tiež mám kúpenú nerezovú ..
Odpovedať
@salala ja práve riešim toto a našla som alternatívu že sprchová roleta. No neviem nikde nájsť referencie na roletu okrem internetovej stránky kde ju predávajú. Mne sa záves zdá také veľmi lacno pôsobiace riešenie že to tak tu kupelňu ošpati.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia31 maju aby to bolo pevnejsie, nech to drzi, takto je to lepsie ako bez nej 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?