Sprchovacia súprava Hansgrohe 27112000 resp. 27128000

Mate niekto skusenost s tymito sprchovacimi supravami? Ak by ste mohli pripojit fotku ako to vyzera namonotavane, bolo by super. Resp. co by ste poradili do sprchovacieho kuta z vlastnej skusenosti? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@leader1234 ja sa prikláňam k 27112000, pretože sa mi ten redizajn hlavovej sprchy nepáči. Ale to je len subjektívny postoj. Ohľadom tohoto nadomietkového sprch. setu, snáď ani neexistuje výhrada. Po funkčnej i vizuálnej stránke naozaj TOP. V období keď tento set vyšiel ako novinka, tak som ich predával a spokojnosť zákazníkov bola maximálna. Všeobecne raindance technológia nasávania a miešania so vzduchom je super a ten dážď je pekne objemný a ľahký. Praktický kryt termostatu (polička) je tiež super vec. Odporúčam prevedenie v bielom skle. Osobne si myslím, že ak nechcete podomietkový variant, tak lepší nadomietkový set snáď ani nezoženiete ;-) Takže z môjho určite odporúčam a to nerobím reklamu, i keď to tak možno vyzerá :-D
Odpovedať
Dik. Spominate s bielym sklom, ale tuto moznost vyberu alternativy som nikde nenasiel. Podla obrazka na vrchu baterie je len nerez. Takze to bude ine katalogove cislo? Viete poradit ake cislo?
Odpovedať
@leader1234 V prevedeni chrom/biela ma tento produkt kod: 27112400. V tomto pripade je sklo "mliecne sklo" a rucna sprcha je v spodnej casti tiez biela. http://www.hansgrohe.sk/assets/global...
Odpovedať
@lubos1980 mas tuto sprchu doma? Ak ano, aka bola cena?
Odpovedať
@leader1234 zatial ju este nemam, lebo sme len v projektovej faze :-(. Ale uz viem, ze s manzelkou sme sa rozhodli pre novinku od Hansgrohe a to 27127400 a to prave v prevedeni chrom/biela. Uz nam to aj architekt zakreslil do vizualizacii :-). Myslim si, ze len ked vojdes do kupelnoveho studia, tak zlavu okolo 20% dostanes urcite . Ak vezmes aj viac veci, tak urcite sa bude dat dohodnut :-).
Odpovedať
@LUBOS1980 Zdravim, nieco nove ohladne sprchy? Kuplili ste? V priebehu par dni sa finalne chcem rozhodnut ci chrom alebo biela/chrom, ale co sa tyka varianty biela/chrom, tu som ani na hansgrohe dostatocne vypovedajuce fotky nenasiel. Ak ste kupili, mozte mi prosim poslat fotku? Ak nie, videli ste tuto sprchu niekde "nazivo"? Dakujem. @janspanik ... inac, ta druha varianta je chrom, tym sa mysli chrom s priehladnym sklom. nie len cisto chromovy plechovy povrch, ci? ...len na upresnenie
Odpovedať
@leader1234 Nám bola včera doporučená sprcha- sprchový termostatický set Planet-Huber,že sa dá na nej nastaviť teplota vody.
Odpovedať
Sprchy od hansgrohe su napríklad aj na http://www.mybath.sk/2-hansgrohe a Hansgrohe má aj dosť zaujímavé technológie na šetrenie vody, ako napríklad EcoSmart, ktorá ušetrí až 60% vody - http://www.mybath.sk/hansgrohe-ecosmart :)
Odpovedať
@dako1 @MARTA2610 Jednoznacne pojdeme do Hansgrohe. Do nasej aktualnej sprchy sme dali termostaticku bateriu - nejaku neznackovu a netrvalo 2 roky a menili sme. Kupili sme Hansgrohe a ide bez problemov uz nejake 3-4 roky. A jednoznacne do termostatickej - rozmyslame len nad tym chromom resp. biela/chrom.
Odpovedať
@leader1234 Ja čo som počul o Hansgrohe tak je to dobrá značka, tak nech vám to vyjde aby vám vydržala čo najdlhšie ;)
Odpovedať
Prosím o radu.Prosím vás má význam kúpiť termostatický set v ktorom je tropický dážď,respektíve využívate to?Ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Mna by zaujimalo, aky prietok l/min ma hlinikoplast 16, ked raindance ma cca. 17l/min. Stiha take mnozstvo pretiect cez alpex?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?