Siko alebo Merkury Market kúpeľňa ??? Aké máte skusenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte momentálne máme hrubú stavbu...a už rozmýšľame odkiaľ by bolo najlepšie zobrať kúpeľňu. Chceme si dať urobiť 3 D navrch do jednej s tých firiem čo som spomínal ....máte dake skúsenosti odkiaľ a prečo je lepšie vybrať buď Siko alebo Merkury?? Čo je lepšie a kvalitnejšie s čím máte skúsenosť lepšiu . Náš rozpočet na kúpeľnú je do 3500 eur 8m2 kúpeľňa. Vstavaný Geberit, vaňa rovná plus dve umývadlá a veľkým zrkadlom.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Neviem odkiaľ presne ste ale my máme od stavebná keramika sídlia v Trnave, super prístup k zákazníkovi, poradia, nesnažia sa predať všetko len to najdrahšie, 3D vizualizáciu robia s vami. Boli sme aj v Siku ale 3D vizualizácia prebiehala tak, že ste si povedali aké chcete obkladačky,sanitu... a do týždňa vám poslali návrh, nerobili pred vami ten návrh čo sa nám nepáčilo.
Odpovedať
@iwka2208 dobry den. Nepamatam si to uz. Presli dva roky a bolo toho vela z kazdej strany ;-) ale viem, ze v porovnani s ostatnymi to bolo priatelne a ochota solidna. Vsetko zavisi od vyberu napriklad dlazby nam sa pacila taka 60 eur/m² a tu si kazdy asi neda ale aj technik vizualizacii bol v pohode tvorili sme spolu v predajni pokial to nebolo podla nasich predstav
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte,kto daval prerabat bytove jadro od Sika,teda vsetko na kluc od nich,kolko si uctuju za jednotlive prace?
Odpovedať
@kuracinarez siko nema ziadne od nich. Su to externe partie a nie sucast sika. Pokial siko alebo merkury tak jednoznacne siko
Odpovedať
@profistavbari Ved Siko ma na stranke ze robia kupelne na kluc a je jedno ci to robia ich vlastni zamestnanci,alebo externe partie
Odpovedať
@kuracinarez zmluvny partner nieje sucast sika. Pre vas mozno jedno kto to realizuje ale pre niekoho nie.
Odpovedať
@profistavbari Este raz,pridem do Sika,ze chcem od nich kupelnu na kluc.Zoberiem od nich material povedzme za 3000e.Urobia navrh a zrealizuju komplet prerabku.A mne je jedno ci to urobi Siko alebo ich zmluvna partia,zaujima ma,kolko si za to potom uctuju.
Odpovedať
@kuracinarez a co tak napisat priamo do sika aby vam poslali cennik alebo CP?
Odpovedať
Profilova fotka
Siko obklady sú rovnejsie síce drahšie ale lepšie sa mi stým robilo
Odpovedať
Profilova fotka
A toto som robil sebe kupelku to je zase merkúry market
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
za mna nie... bola som osobne v SIKu, prerabka kuchyne aj kupelne... kuchynu robia ich ludia, aspon na strednom slovensku, tam je spokojnost na 1000%... kupelna a zbytok bytu, ani neviem, kde zacat.. keby som bola majetnejsia, dam im cely byt rozobrat do povodneho stavu.... odflaknute vsetko, od vyrovnania podlah a stien, kladanie podlahy, dvere, zarubne, elektrika, wc, spch.kut, pracka... vsetko zle, a to este nevravim, ze po rekonstrukcii som 3x vytopila susedov, zarubne pri praskaju, dvere sa nedaju zavriet... to je len minimum toho, co zbabrali...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Treba si skusiť zadať konkretne dlažby spotrebiče umyvadla...a pod. od Siko do googlu a trošku si prejisť poľske stranky budete veľmi prekvapeny pri niektorých sa mi to až veriť nechce o koľko je to predražené.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aktualne som riesil obklady a dlazby. siko vysokohorska prirazka, nic normalne nieje na sklade. vsetko sme kupili v merkurymarkete/obi/hornbachu ceny prijemne, tovar na sklade a obkladac pochvalil aj kvalitu vyrobkov. ale celkovo sa mi zda ze skutocna rozmanitost designu obkladov je horsia ako v r 2006. teraz je to sama imitacia dreva, betonu, malo designov so svetlymi pastelovymi farbami. ak sa nejaky safran najde, tak cenova hladina vyrazi dych.
Odpovedať
Siko je drahe, ja som objednavala ceez rasub.sk. V Trnave maju kamennu predajni. Jaby som potrebovala poradit, kde kupit zastenu do kupelne,sprchovy kut.
Odpovedať
@marecek7291 ahoj, my sme brali v MM. Je to španielska keramika, murárovi sa robilo dobre. Dlažba PL, lacná, pekná... Urobili mi na počkanie i vizualizáciu, narátali potrebný materiál. Dlažbu mali naskladnenú, brali sme hneď, obklad sme čakali 5 dní. Batérie som pozerala na nete dosť dlho, až som mala pocit, že aliexpres je to isté. Riskli sme. Prišli za 4 dní z Nemecka, vyrobené v Írsku. Vodár bol milo prekvapený kvalite. Nechcel veriť, že aliexpres a 90 € sprcha... Viac foto v mojom fotoblogu...
Odpovedať
Tak ono v každej predajni sa dá nakúpiť horšie aj lepšie, len treba sa tomu povenovať a nebrať prvé, čo príde pod ruku.
Odpovedať
ptáček
Odpovedať
rozpocet je sice taky ltt ale medzi tymito dvoma by som isto volil radsej siko ako merkury market
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sandy242 Dobrý deň, ste spokojný s dlažbou na zemi a obkladačkami v sprchovom? TEraz sme robili vizualizáciu v SIku a presne toto máme 🙂
Odpovedať
my mame takisto vela veci zo Siko a vsetko je v najlepsom poriadku, takze ja nemozem povedat jedine zle slovo🙂 a vlastne som sa este nestretla s nejakym negativnym nazorom, co sa produktov od nich tyka.
Odpovedať
ako co sa tyka rozpoctu, mohlo by to vydat, ale to vsetko zalezi od toho, co si vyberiete. my sme za kupelnu platili o trocha viac, no vsetko prebehlo najednotku aj navrh nam spravili presne podla nasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
toto je taka vec, pri ktorej asi setrit velmi netreba, tiez sme peniaze nejak neriesili, chceli sme to mat spravene co mozno najlepsie aj najkvalitnejsie🙂
Odpovedať
My mame z merkury marketu,ale musim povedat,ze tato dlazba je kazda ina,hoci je z jedneho balika. No co sme kupovali do kuchyne,taku istu len v ciernom tak ta bola sice drahsia ale paradna,ta bola rezana na mm presne a aj bola vecsia rozmerovo.Oni aj povedia,a tiez sa da vizualizacia kuchyne urobit v mm.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?