Riešenie WC a bidetu v malej miestnosti

Zobraz úvodný príspevok
zdravim, v malickej miestnosti (vid obrazok) by som chcel zavesne WCko, zavesny bidet a rohove umyvadlo asi tak ako je znazornene. za WCkom mam vynechany priestor na "predstenovy system", kdezto pre bidet nie. rozmyslam ako to poriesit a ci tam bude dost miesta pretoze obycajny kombi zachod manzelka neschvaluje. :/ nejaky napad? vdaka
Odpovedať
1
2
@marta2610 tie peniaze sa na to daju najst, ked by mali na wc a bidet zvlast tak si myslim, ze sa najdu aj na dva v jednom, je to lepsie najma z pohladu priestoru
Odpovedať
@zita19 To čo tu ukazuješ v odkaze, by bola len zbytočnosť, keď ma v zachode umyvadlo. Načo by mu boli 2 baterie? To len potvrdzuje, že si ju videla len na obrazku.
Odpovedať
@marta2610 Spršku nestači len vyskušať a hneď ju degradovať. Treba sa ju naučiť použivať a na to treba trochu viac času.
Odpovedať
@ruren kurna, ked nedociahnem na umyvadlo, tak nebudem behat s holou chamajdou a gatami na pol zrde po kupelni...
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren prepáč, ale že si nevidel, neznamená že neexistuje. A nemyslím že sme somári, ale mám vedľa Wc na stene sprchovú batériu s bidetovou sprškou. Nemusím behať k umývadlu spúšťať, ani mať metre hadice dotiahnuté k WC. Je to výborná alternatíva ak nebola možnosť osadiť bidet a finančne zas lepšie ako bidetové sedátko.
Odpovedať
@ruren predstav si, ze to co spomina zita19, mame aj my namontovane vedla wc...a nepotrebujem nic stelovat, bud otocim dolava alebo doprava, podla toho, ci chcem studenu alebo teplu vodu...neviem, preco by som si to mala montovat na umyvadlo a nacahovat sa dva metre, ked to mam pohodlne na dosah ruky hned vedla wc... 8-)
Odpovedať
@blacklady Ktory magor robi zachod 2 m dlhy?
Odpovedať
@zita19 Stale da tu bavime o samostatnom WC. Či sa mylim?
Odpovedať
@jankazb A to koľko metre ma tvoje WC?
Odpovedať
Tema bola riešenie bidetu a WC v malej miestnosti a nie na letisku.
Odpovedať
Dámy, načo sa snažíte? Kašlite na to, aj tak to nemá zmysel. Ruren má svoj názor a svoju pravdu. ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?