Poznáte poľskú stránku www.kupsito.sk?

Dobrý deň, narazila som na webe na túto stránku, dovážajú tovar z Poľska, máte s ňou niekto skúsenosti? Neviem do akej miery sa dá poľským výrobkom veriť,každý má s nimi inú skúsenosť, ale konečne som narazila na kúpeľňové zostavy, ktoré mi vyhovujú a aj cenovo sú výhodnejšie ako u nás...
Odpovedať
@cicaaurora Ku kvalite tovaru sa nedá vyjadriť, to nepredáva jedna firma. môžu to byť smejdy ale aj kvalitný tovar. Ja som tam nakupoval nejaké súčiastky na auto (Daewoo Tico - tam mi o prvotriednu kvalitu nešlo). Neviem, ako to funguje, ale platí sa doprava aj poľskej strane, ale aj ešte niekomu, kto to dovezie na SK. Samotný nákup je bezpečný. Ide o to, čo si tam chceš kúpiť. na nejakú záruku sa asi spoliehať nemôžeš.
Odpovedať
Na záruku sa pri tom spoliehať nemôžeš, to má chrobak pravdu. Poliaci majú niektoré veci dobré, aj prácu majú kvalitnú. Len tiež sú veci, ktoré sú akoby odfláknuté a kvalita nie je najlepšia. Preto ja som názoru, že ak niečo z Poľska, tak radšej obetujem nejaký ten čas a pôjdem tam sám sa na to pozrieť. Aj keď chápem, že tebe z BA sa to moc neoplatí
Odpovedať
@cicaaurora Možno práve fakt, že sú cenovo výhodnejšie sa ti odrazí na kvalite.
Odpovedať
Však práve toto, nie som ten typ, ktorý kupuje veci bez toho, že by som to videla...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Moja skusenost je cista katastrofa. Zavadzanie zakaznika pri popise tovaru, neviete co kupujete. Predražený tovar. Neodporúčam!!!
Odpovedať
@cicaaurora neodporucam po tyzdni mi napisu neevidujeme platbu peniaze pytaju dopredu a potom mi pride sprava ze zrusily obj.peniaze za14 dni ked som im prefotil platbu diel spytam sa za2 dni co obj.tak mi napisu zrusene ale peniaze drzia
Odpovedať
ale ved to su len priekupnici co maju cez automat prelozene allegro.pl 🙂 staci sa zaregistrovat na allegre, dat tam platobnu kartu a nakupovat napr. cez nakupyvpolsku.sk, cbl.sk, matshop.sk, nakupy-polsko.cz atd. atd. takze budete mat prachy stale pod kontrolou...
Odpovedať
Takto riesia reklamaciu.Poslal som peniaze neevidujeme platbu za niekolko dni pride kurier donese displej jasne ze poskodeny ked som im to odfotil poslal naspet ani neprebrali postu na peniaze cakam vyse mesiaca musim sa s nimi natahovt cez urady!!!
Odpovedať
Urcite nie ludia
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Firma,která nakupuje na Allegru a přeprodává dál.Takže určitě bez záruky a firma,která prodává všechno a nic.
Odpovedať
Profilova fotka
Nekupovat nic, nekontaktovat, su to len podvodnici! Vsetko je to z Polska, alebo s Ciny. Casto aj predrazene. Hlavne, dodanie trva velmi dlho /ked to ide z Ciny cez Polsko musi/, a ked vam pride casto nie to, co je reklamovane, zabudnite na nejake reklamacie. Ani vam neodpisu, vykaslu sa na vas. A nedovolate sa tam. RUKY PREC OD NICH!!!!!
Odpovedať
ak chcete nakupit z polskeho allegra, odprucam stranku autofra, alebo tovarzpolska to je to iste. tam je presny postup aj navod aj celkovu cenu si viete vypocitat.. ano vyskytnut sa mozu aj sracky, ale to je take iste, ako z bazosu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ja mám dobrú skúsenosť. Objednával som menšiu drevenú udiareň s ohniskom a všetko prebehlo bez problémov, Tovar mi po zaplatení za pár dní doviezli. Len stránky sú menej prehladné a chýbajú podrobnejšie vyhladávacie filtre.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Sprostredkovateľ pre tovar z Poľska. Komunikácia obchodu na neodbornej úrovni - pravdepodobne pracovník neoboznámený s obchodnými podmienkami spoločnosti, v ktorej pracuje. Dlhá dodacia doba tovaru dlhšia, ako je uvádzaná. Dodanie tovaru zo slovenskej adresy na adresu odberateľa, prípadné vrátenie tovaru do 14 dní alebo reklamácia tovaru však na vlastné náklady odosielané do Poľska - mnohonásobne sa tovar predraží. ZVÁŽTE NÁKUP PRIAMO CEZ ALLEGRO a napíšte predajcovi z Poľska, či odosiela na Slovensko predtým, ako platbu pošlete. URČITE TENTO OBCHOD = KUPSITO.SK, NEODPORÚČAM 👍👍👍
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?