Osadenie misy WC

Dobrý deň, mám namontované na geberitoch 3 x WC misy výrobca Rea, typ : WC 104 Rim less durop/flat. Po „odborníkoch“ však ostalo akosi podozrivo veľa spojovacieho materiálu. Najviac ma znepokojujú 4 kusy čiernych elastických podložiek (zrejme majú tlmiť prenos z kovových skrutiek cez diery v porceláne). Odborníci mi zanechali viacero iných nedorobkov a vadne vykonaných prác, ktoré musím naprávať, tak mám nedôveru, či boli misy osadené riadne. Nenašiel som nejaký manuál iba to čo je v prílohe, i keď neviem či sa to vzťahuje k týmto misám. V stavebninách k tomu nevedeli, že im to v predajni montuje nejaký odborník, ktorý tam príde raz za čas /a už ich to ani nezaujímalo, veď boli predané/. Nenašiel som ani inštruktážne video k takýmto misám. Videá boli len k misám s vonkajším upevnením. Nerobili ste niekto s týmto druhom upevnenia mís ? Prípadne nemáte nejaké video alebo manuál ? Mimo toho ostala aj jedna plastová podložka, ktorá by mala byť asi pod tlačítkom. Tie tlačítka sú tam len zatlačené a možno ich jednoducho odklopiť ? Inú možnosť zistiť či sú na všetkých geberitoch tieto plastové kryty nemám.
Odpovedať
Profilova fotka
Tie veci ktoré sa zvýšili (okrem toho gumového O tesnenia) sú všetky pre vonkajšie upevnenie takze to je asi ok. Totiž tie sady pre upevnenie prijdu jednak s geberit modulom a jednak s podložkou za wc ktoré tlmia hluk preto sú tam 2x
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?