Nábytok "Brooklin"?

Dobrý deň, má prosím niekto doma takýto kúpeľňový nábytok? Zaujímalo by ma info ohľadom kvality, keďže nie je možné nikde vidieť naživo, iba objednať cez net. Vďaka
Odpovedať
@zuzanapekar Ahoj, ja nemam skusenost s nabytkom, ktory si zverejnila ty, ale objednaval som pred par mesiacmi obyvackovu stenu na chalupu, myslim ze to bolo z nabytku Bogard, alebo Favi.neviem uz. Kazdopadne od nabytkov z takytchto online shopov necakaj kvalitu ako od stolara. Drevotrieska je najtensia aka existuje, kovania najlacnejsie, tym chcem povedat aby si necakala nejaku robustnost od tohto nabytku. Ono to svoj ucel splni, dostanes to, co vidis na obrazku. Len ma zaujima preco je tam tak vysoka cena.
Odpovedať
Konkrétne toto nemáme, ale objednávali sme podobnú zostavu na chatu, kam chodievame tak v lete a je to také na pár rokov. Neviem si predstaviť po pravde mať to doma. Je to tenká drevotrieska, ale teda chápem to, že za málo peňazí veľa muziky som čakať nemal 😄
Odpovedať
@marek746 len na tejto kupelnovej zostave mi to pride, ze malo muziky za vela penazi 😄
Odpovedať
@miselito nepozeral som to, že aká je tam cena, až teraz som našiel že 614? No tak za tie peniaze by som asi pozrel úplne niečo iné prípadne si dať stolárovi urobiť.
Odpovedať
@marek746 presne toto som myslel. za tuto cenu som daval robit stolarovi obyvackovu stenu do bytu, duplovane hrubky, kovania Blum. Jedine co by na ten kupelni mohlo navysit cenu su tie kovove nosne prvky. Ale 600 Eur je moc
Odpovedať
6 stoviek za takuto kupelnu? Tak to teda vobec 🙂 Ozaj to uz lacnejsie vyjde vyskladat si pripadne nieco v ikei alebo si dat urobit na mieru. Toto mi pride prehnane.
Odpovedať
Neviem aká je cena, no z takýchto eshopov nečakaj veľmi veľkú kvalitu, Pokiaľ chceš aby to vydržalo viac ako 5 rokov, investuj do stolára, ktorý to spraví síce možno drahšie, ale rozhodne kvalitnejšie
Odpovedať
@xiomo ak je cena ako písali vyššie, že okolo tých 500, 600 evráčov, tak potom to za tú cenu aj stolár porobí niečo, takže vôbec by som sa nebál do toho ísť, už veľakrát sa mi potvrdilo, že stolár urobil ešte lepšiu cenu ako keď niečo bolo z obchodu 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?