Merkury - obklad imitacia mramora

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den Prosim vas ma niekto z mercury veľkosť 120×60 imitacia mramor a je s ňou spokojný? Fotka poteši 🙂 Ďakujem krásne za rady.
Odpovedať
1
2
Mám v chodbe a som spokojná s týmto obkladom.
Odpovedať
@tremmo hej musím to tak brať..nevadí možno toto bude pôsobiť tak jemnejšie co sme teraz uz vybrali
Odpovedať
@bettyka nevidno na nom hned capky od bosych noh?
Odpovedať
@timea59 Vôbec. Naozaj odporúčam. Ja som si ho práve pre jednoduchú údržbu dala do chodby.
Odpovedať
Akurat v hornbachu som natrafil na mramorovy obklad a vobec nevyzera opakujuco sa
Odpovedať
@bettyka pekne to ukazalo, prosim ta v tej druhej miestnosti mate aku podlahu?
Odpovedať
@legasi tam už je mramor
Odpovedať
@peter_bar to mas pravdu, podla mna to vyzera velmi dobre
Odpovedať
@bettyka tu ste z kade brali? aka cena? lebo vyzera to dobre, nemohla by si prosim ta pridat fotku kde by ju lepsie bolo vidiet? 🙂
Odpovedať
@legasi mramor cream 61x61x1,3 cena - pred rokom, cca 65 eur/ 1m2, výborná firma z Bratislavy, ústretová...neviem, či sa tu môžu písať názvy firiem, ale zabezpečili aj dopravu za dobrú cenu. Mramor úplne bez problémov, vyliala som už kadečo, aj si nevšimla a utrela neskôr. Aj túto dlažbu odporúčam.
Odpovedať
@legasi
Odpovedať
@peter_bar to asi ozaj zalezi od toho, ze ako clovek natrafi.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marcod áno, to je pravda. keď sme kupovali dlažbu, tak v jednom balení boli dva vzory a v inom boli tri. a medzi sebou odlišné.
Odpovedať
@misutka12 no vidis to, vsak vravim. neviem potom, ze podla coho to balia. to aby clovek pomaly otvaral tie balenia, kym kupi, aby vedel, co kupuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikusikhome ale neboj nič, dobré to bude 😉
Odpovedať
@misutka12 nam tak dodali dlzbu na terasu no smolu sme mali v tom, ze to boli dve rozne vyrobne sarze a tym padom trocha farba nepasovala
Odpovedať
Moja dlazba v kuchyni.
Odpovedať
Zdravím, mame dlazbu a je kraaasna. Akože fakt som to nečakala od merkury 🙏😊😄
Odpovedať
@sandria ahoj prosím odkial máte umývadlo a skrinku? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mata178222 ahoj, zo Švédska aj výrobca je švédsky, keď sme sa sťahovali, kúpili sme to ešte tam, lebo také keramické umývadlo som na SK vtedy nenašla. Ale niečo podobne som nedávno videla vystavené v Obi len kratšie trošku.
Odpovedať
@nikusikhome tak ono tm maju teraz vela peknych veci, uz to nie je taka lajdacina ako to bolo na zaciatku
Odpovedať
Da sa aj v MM natrafit, ale povedzme si, chce to dost stastia niekedy 😄
Odpovedať
@kordo3 a ste to nejak menili potom, či ste spravili podlahu z toho, čo bolo?
Odpovedať
sem sa pripnem pre taku inspiraciu od vas, mne sa to riadne paci, len ci sa to aj oplati to este zvazujem 🙂
Odpovedať
@macejmatus teraz co mas presne na mysli? Tu imitaciu mramora alebo tu velkoformatovu dlazbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Vyzera to paradne tak ci onak, mozno by mi asi ani nevadilo ak by sa opakovalo. Tazko povedat, ale podla tych fotiek co ste pridali, je to super.
Odpovedať
Profilova fotka
@valeriapoe Mohla by si mi prosim ta napisat aky odtien linky mate? Je to take do siva?
Odpovedať
@stanlej ahoj je to senosan seda Perla
Odpovedať
Profilova fotka
@valeriapoe Dakujem 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?