Máte skúsenosť s firmou Teličiak?

Kto ma skusenost s firmou Teliciak ?
Odpovedať
Na skusenost s tymto tzv. "odbornikom na vsetko" by som radsej zabudol. Bol to jeden zly sen ... bacha na neho....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Musím potvrdiť predchádzajúci príspevok. Dohodnutý čas pre tohoto "majstra" nemá žiadny význam. Naberie si ďalšie zákazky a nestíha. Upozornenia na preťahujúci sa termín mu nič nehovoria. Kvalita práce nič moc.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
neodporúčam - maximálna nespokojnosť,ľutujem,že som ho oslovila.Jedine čo vie,tak to zinkasovať peniaze a robotu odflákať.Naťahuje len čas.
Odpovedať
Sú to lapaji bol som po nich dorabat prerábať
Odpovedať
@dano1505 to máš pravdu a ja som si po nich zavolala odborníkov,čo mi dorobili kuchyňu.Robia" všetko",ale nič poriadne.Sú veľmi neseriózny a vedie kde - koho ako ošmeknúť
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
všetko je pravda čo píšete o Teličiakovi, má správanie šmejdov, zoberie dopredu peniaze, nezaujímajú ho žiadne termíny práce, nič nedokáže dokončiť a čo začne to pokazí. Po ňom sa musí zavolať kvalitný odborník, aby opravil a dokončil, to čo P. Teličiak rozbabral. Takže za prerábku platíte 2x. Teličiak už dobrovolne peniaze nevráti. Odporúčam zrušiť mu licenciu
Odpovedať
je to podvodník
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
je to podvodnik !!!! potvrdzujem predchadzajuce prispevky, peniaze vzal dopredu-potreboval "navysovat" zalohu!!!!.... to co spravil pobabral, peniaze uz viac nevratil ?!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@obcanzaslusneslovensko2 no a ja neverím tomuto príspevku od užívateľa, ktorý má profil založený nedávno :-D niesme blbí :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@obcanzaslusneslovensko2 :-D ako poviete pán Teličiak
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@obcanzaslusneslovensko2 za 30 rokov sú úplne iné nároky na kvalitu. A ako sa hovorí starého psa novým móresom nenaučíš...
Odpovedať
@obcanzaslusneslovensko2 stihol som sa narodiť, založiť firmu, založiť rodinu a postaviť dom.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@maxoam termín nástupu je v prvom rade o dohode 2 strán a nie trvanie si na svojom jednej strany. Pokiaľ zákazník má práce navyše tak dokončím najprv jedno a potom začnem druhé P. S. Ti vieš na koho sa vyjadrujes ale ti si v anonymite začo sa môžeš hanbiť co hranici až z chorobou mysle
Odpovedať
Profilova fotka
@tigrica1111 bola vykonaná rekonštrukcia kuchyne obývačka maľba pričom metre štvorcové ste si dodali sama po odchode našej firmy ste si bezbreho privolavali iných ludi na ohodnotenie našej práce pričom nepoznám firmu ktorá by pochválila firmu a začali vznikať urážky osočovanie a konečnom dôsledku že váš odborník nameral úplne iné metre štvorcové maľby P. S. TI VIES NA KOHO SA VYJADRUJEŠ A SAMA TU PÍŠEŠ V ANONYMITE ZAČO SA MÔŽEŠ HANBIŤ
Odpovedať
Profilova fotka
@dano1505 dorabat ste mohli nakoľko sme od objednávky odstúpili keďže zákaznícka nebola schopná platiť a neviem kto v dnešnej dobe robí zadarmo a aj po tebe sme opravovali P. S ti vieš na koho sa vyjadrujes a sam píšeš v anonymite začo sa môžeš hanbiť
Odpovedať
Profilova fotka
@namosurena od prace sme odstúpili nakoľko ste nemali dosť finančných prostriedkov a vymýšľali ste rôzne zmeny a navysovali si práce odporúčam odobrať rodný list P. S ti vieš na koho píšeš a sama píšeš v anonymite za co sa môžeš hanbiť
Odpovedať
Profilova fotka
@rozhorcena po dohode mal syn začať búracie práce a prípravy na rekonštrukciu nesplnil ich, mal odstrániť betónové preklady nad dverami no neodstránil všetky práce sme museli vykonať my pri žiadaný ďalších finančných prostriedkov vždy ste odpovedali že syn si našiel niekoho iného na dokončenie, mali ste vyčlenených na túto rekonštrukciu 3000e ktoré ste niekomu požičali a vyjadrili ste sa mi ze ste ich požičali a neviete kedy sa k nim dostanete na to sme reagovali odstúpením pričom po vyčísleni prac a materiálov ste nám do dnešného dňa dlžná sumu 800e P. S TI VIES NA KOHO PÍŠEŠ A SAMA PÍŠEŠ V ANONYMITE ZAČO SA MÔŽEŠ HANBIŤ
Odpovedať
Profilova fotka
@tomasko007 zdravím tu je pán Teliciak
Odpovedať
@tomasko007 presne tak máš pravdu - nie sme blbí je to podvodník bez chrbtovej kosti
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tato tema je hardcore :-D
Odpovedať
Dobrý deň. Pán Teličiak prerábal kúpeľňu v rodinnom dome v Hrachovišti-okres Nové mesto nad Váhom mojej svokre. Mal kľúče od domu a pracoval sám bez dozoru. kúpeľňu rekonštruoval na veľmi dobrej úrovni a s prácou sme boli spokojný. Aj keď sa termín trochu pretiahol bolo to z dôvodu že dom je z nepálenej tehly a dosť vlhký a tak všetko dlhšie schlo. Keď sa vyskytol nejaký problém tak sa vždy vyriešil na základe telefonickej mailovej alebo osobnej komunikácii k spokojnosti obidvoch strán. Všetko je o vzájomnej komunikácii. Ešte chcem podotknúť ,že svokra brala na prerábku príspevok od štátu a na základe znalosti legislatívy pána Teličiaka prebehlo všetko hladko a bez problémov. Pri každej rekonštrukcii sa vyskytnú problémy ale všetko sa dá riešiť vzájomnou komunikáciou. Takže na záver mi sme boli s odvedenou prácou pána Teličiaka spokojný .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Tomu to pánovi sa vyhnúť. Od začiatku hra na odborníka a profesionála. Za obhliadku hneď 20€. Záloha ok, ale neustále zvyšovanie ceny.na niečom sme sa dohodli, na druhý deň si nepamätal. Neustále zavádzal a klamal. Prácu nedokončil, klamal na materiáli. Keď som to zistila, ani sa nenamahal odporovat. Iba potvrdil že vlastne klamal a že už teda nepríde. Nič horšie som nezazila.vsetko čo sa píše je pravda. Tohto pána by mali dať na čiernu listinu lebo len robí hanbu a zlé meno všetkým poctivym a šikovných majstrom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?