Mala kupelňa

Ma niekto z vas malu kupelňu?Moja ma rozmery š 1,8 a d 3,15,Čo myslite bude to moc male ak do nej chcem vaňu, sprchovaci,umyvadlo a pračku?Ake mate skusenosti z malymi pračkami.
Odpovedať
@myska4 Tam zmestíš aj dupľovanú šírinu.
Odpovedať
Ďakujem za povzbudzujucu odpoveď,už som mala dilemu.Zistila som že mam v texte chybu ma tam byť z malymi kupelňami. :-D
Odpovedať
@myska4 ok ale ak mala pracka tak LG na 5kg, my ju mame este z bytu :-)
Odpovedať
@myska4 aj tak tam máš chybu : s malými kúpeľňami.
Odpovedať
ale podstatu diskusie asi každý rozumie,tak je to o kupeľni,či o spisovnosti? :-.
Odpovedať
@myska4 jasné,ale písala si,že máš v texte chybu.
Odpovedať
@myska4 Záleží od toho ako je daná kúpeľňa situovaná (kde je okno, dvere a pod...). Na základe mojich skúseností s kúpeľňami sa odvážim povedať, že pri správnom rozmiestnení sa ti to tam všetko zmestí a bude to aj pekné aj funkčné. Ak s tým potrebuješ pomôcť, rád ti poskytnem nejaký nápad.
Odpovedať
Profilova fotka
@myska4 Pre inšpiráciu : http://www.modrastrecha.sk/catalog/ve...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
@myska4 určite sa ti to tam zmestí.. my robíme tiež malú kúpeľňu nanovo aj so stenami v starom dome.. je do L, kde hlavná časť má dĺžku do 2 m a šírka je do 3m . vmestí sa nám tam vaňa (rovná), sprcháč, záchod a dvojumývadlo v pohode.. v kratšej časti L bude práčka a kôš na prádlo.. nevedela som si to predstaviť, ale bude to vyzerať super.. my sme si nad vaňu nechali spraviť do múru akoby výklenok napr. na sprcháč, šampón, sviečku /namiesto poličky/, čo tiež šetrí priestor a opticky zväčšuje.. a keď malá kúpeľňa, tak obklad do biela alebo bleda..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?