Má niekto práčku Whirlpool Awe 8764?

Profilova fotka
Uvažujem o kúpe tejto práčky. Zaujalo ma, že trieda odstreďovania vody je "A", nechcem kupovať sušičku. Chcem však vedieť, aké prádlo je po vypratí v takej alebo v inej práčke s odstreďovaním "A". Je klasicky mokré alebo skoro suché?
Odpovedať
ahojte, aj mne padla do oka tato pracka. http://pracky.heureka.sk/whirlpool-aw... mate ju niekto? ako ste spokojni?
Odpovedať
@vivere ak by si velmi chcela, tak z predu plnenu, z vrchu plnene whirlpoolky zvyknu po case plesniviet a smrdiet, skus si na to najst na fore temu :(
Odpovedať
@nanika urcite musi byt zhora plnena, ina sa nezmesti. inak stara ma 13 rokov a neplesnivela ani nesmrdela a nikto to starostlivostou o nu extremne neprehanal =-)
Odpovedať
@vivere no, lenze to vtedy bol este vyrobny zavod inde, ako dnes... takze sa neda porovnavat kvalita z pred 13 rokov a teraz :) Ale ved, kazdy mame vlastnu skusenost, ja som si len ta dovolila upozornit, ze whirlpoolky a electroluxky (tretie si neviem za svet spomenut) z vrchu plnene mozu byt problematicke... Prajem dobry vyber...
Odpovedať
@nanika ja viem... a dakujem za postreh ;-) uz som z nich zufala, mne sa zdaju v podstate vsetky v mojej cenovej kategorii rovnake... takze tazko mi zvolit vitaznu znacku :-S
Odpovedať
@vivere vies co, takto cez net je to dost na figu, usporiadaj si len na papier, co urcite ma pracka mat, cize ci nejake specialne programy, alebo nejaky rychly program, max otacky. Ci ma mat siesty zmysel, maju ho aj ine znacky, len sa tak nevola a hlavne si dobre obzri (najlepsie na zivo) nadobku na prasok a avivaz, ta je problematicka. Jednu pracku som mala, tusim electrolux, co mala zasobnik nie na dvierkach, ale v leme pracky. To bolo paradne, horsie uz len zvysok pracky, ked presne po dvoch rokoch odisla, tak mi odlahlo... Myslim, ze akosi tie z vrchu plnene pracky nie su celkom domyslene :(
Odpovedať
@vivere jaaaj a este mi napadlo, je dobre, ked sa otvaranie bubna nachadza po doprani hore a ked je lahko pristupny filter na cistenie, v boschke som ho mala v bubne a to bolo supeeeeer :)
Odpovedať
@nanika dik, presne by mala byt ta, co je zatial favorit. len som este chcela aj skusenosti niekoho, kto ju ma... tak zatial asi nikto :-N
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?