LED zrkadlo - svietivost

Ahojte, prosim o radu, chcem kupit zrkadlo do kupelne s led osvetlenim. Potrebujem ale aby naozaj dobre svietilo, kedze bez okuliarov som slepa 😐 Vsetky co som pozerala mi pridu nejake divne. Bud je pri nom tma alebo to hadze tiene. No proste to neosvetli dost a zle sa v nom vidim. Bolo mi poradene dat si take zrkadlo vyrobit sklenarovi, vraj tie svetla davaju kvalitnejsie ci silnejsie. Teraz mam lampu nad zrkadlom ale nie je vyvedena v strede a vyzera to blbo. Panelak tak bol postaveny a ja truba som pri prerabke zabudla na to upozornit nech ju posunu. Tak to chcem vyriesit led zrkadlom a tu lampu dat prec. Ake mate skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. https://www.modrastrecha.sk/forum/kup... https://www.modrastrecha.sk/search/?t...
Odpovedať
@lenkito10 dakujem. To je asi skor tema o kupovanych zrkadlach. Skor som chcela vediet ci je tam naozaj rozdiel oproti vyrabanym nakolko kamoska si take vyrobene velmi chvali. Lenze nevie to porovnat s obycajnym. Skoda ze byva 800 km daleko a nemozem porovnat 😄
Odpovedať
Ak si kupiš zrkadlo s LED osvetlenim dookola tiene ti robiť nebude (ilustračna foto). Nesmie byť len zo strany, alebo len z hora. Čo sa tyka svietivosti, zober si že bežna žiarovka ma svietivosť cca 400-600 lum
Odpovedať
@chlapeczdzedziny super, to som nevedela, dakujem za radu.
Odpovedať
q
Odpovedať
v hornbachu maju. celkom fajn cena. sumne je
Odpovedať
@peci100 ano take nieco si predstavujem. Mate ho doma? Svieti dostatocne?
Odpovedať
Môžeš aj kúpiť, nemusíš si dávať vyrábať, ale súhlasím s tým, čo tu zaznelo, že musí byť dookola. Svokrovci ho dávali do kúpeľne a je to dobré, dosť osvetlí a vidíš v ňom tým pádom aj to, čo niekedy by bolo lepšie nevidieť 😄
Odpovedať
@bejkaxx svieti dobre. studene biele svetlo. ja som spokojny. mam doma. to je moje
Odpovedať
Profilova fotka
My máme zrkadlo zo Sika Je super. Ja som krátkozraká, tak pri maľovaní sa potrebujem svetlo. Zrkadlo svieti tak silno, že ani hlavné svetlo na strope nezapínam .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?