Ktoré závesné WC rimfree-rimless za dobrú cenu ? zn. Glacera v Siko - skusenosti ?

Profilova fotka
Ahojte, snazim sa pri prerabke bytu dat uz nový typ zavesneho WC bez okraja, tzv. rimfree, rimless a nedat za to velke peniaze. Najprv som si vybrala Ideal Standard Tesi, nevyhovuje mi tam tenke nepohodlne sedatko, v podobnej cene a dizajne je zavesne WC Alfa značky Glacera s krasnym sedatkom aj dizajnom, ktora sa robí pre Siko. Máte niekto skusenosti so znackou Glacera, trochu sa bojim ist do tejto znacky ked neviem najst ziadne referencie a predava sa to len v Siko. Napr. ci nebude striekat voda na dosku a pod., ze to rimless nebude dobre fungovat...
Odpovedať
sedatko si kup potom ake sa ti paci, podla toho wc nevyberaj :) a o samotnom rimlesse je tu aktualna tema a aj na cz modrej streche tak tam urcite najdes postrehy
Odpovedať
No ja mam rimfree wc od kludi a poviem vam vazeni.... spliecha mi z neho voda na podlahu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@aadenka treba vraj vtedy nastaviť splachovac, treba osloviť firmu ktorá to montovala
Odpovedať
jj, bavili sme sa s manželom, že sme tam asi mali nechať takú "vrtuľku", ktorá reguluje tlak vody, ešte to wc budeme dávať dole :-)
Odpovedať
@miika Ahoj my mame od Kollo rimfree spokojnost :) tusim toto https://eshop.aquaterm.sk/produkt/sty... mame 2 roky spokojnost
Odpovedať
My mame Jika Mio tusim, sedatko "pomale", da sa komplet "odmontovat" len takymi dvoma cudlikmi po bokoch a potom sa super umyje aj misa aj sedatko. Zatial nebyvame, takze nemam odskusane, ale tesim sa lebo to klasicke a s klasickym trieskajucim sedatkom (pri troch chlapoch v domacnosti) je na nervy...
Odpovedať
@aadenka aj mne spliechalo vela az na zem :) diel proti vzdutiu od geberitu to vyriesil a uz nespliecha ani pri 6l splachnuti pokial viem tak netreba davat wc dole, ja som to daval do nadrzky ako nahradu za nejaky diel co tam uz bol kazdopadne kupil som teraz sedatko Glacera a spokojnost, nehybe sa nic, presne, dava sa dole jednym tlacidlom vzadu, easy montaz Ravak som vratil a cakam na vratenie penazi uz 2 a pol tyzdna ...to sa mi hybalo do strany kusok pri otvrani co ma neskutocna stvalo lebo sa potom nedalo vycentrovat, stalo to niekde utekalo ...
Odpovedať
"vyguglovala" som si ten diel proti vzdutiu - no a je to presne ta "vrtulka", ktoru sme tam nenamontovali :-D Takze to domontujeme a bude huraaaaa :-D
Odpovedať
jo, to je cele jednoduche a par minutiek a je to
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan maju viac typov sedatiek Glacera ? na rozne typy a tvary WC mis ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam teraz v dome lacne zavesné WC Ideal Standard Eurovit a som s nimi velmi spokojna. Teraz prerabame byt, chcem tam dat uz zachod s Rimfree, a nasla som ze priamo IS Eurovit sa robi v rimfree prevedení a za smiesnu sumu 88 Eur s DPH. Nahodou ho niekto nemate ?
Odpovedať
@miika videl som tam polgulate a potom tusim hranate ...kupoval som v siku, od inych znaciek maju rozne tvary ... tato glacera mi presne tvarovo aj rozmerovo sedelo na ravak, je univerzalne takze sadne aj na ine, samozrejme ak mas hranate tak asi nie :) a bolo za normalnu cenu ...tak isto aj kolo este sedelo ...boli obe cca 58e ...ostatne isli uz tak ze 80, 120 dokonca az cez 200 eur a tie mi dokonca neprisli ani take dobre ako ta glacera
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme museli kúpiť Cersanit - myslim, ze kvoli rozmeru. Nepamatam si presne, co tam bol za problém, ale dal sa len ten. Nechcela som velmi. Ale musim povedat, ze nic nespliecha. Uvidime teda, ako to bude vyzerať po nejakom čase... zatiaľ ho mame pomerne krátko.
Odpovedať
@hallie zaujimave, ono diery su na vsetkych rovnake aby to sadlo na moduly, a vacsina wc je tiez rozmerovo podobna, lisia sa vacsinou len ci su plne zaoblene alebo tvarovane osekane len na "nutny tvar" len tak zo zvedavosti by ma zaujimalo ak by ste si spomenuli preco rozmer na wc :)
Odpovedať
@shadowmilan snažila som si spomenúť, ale fakt neviem na to prist. Len si pamätám, ze napokon sme mohli kúpiť len toto, neviem preco Kolo vypadlo z hry.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@shadowmilan aký ravak si mal? Uvažujem o uni chrome sa bojím, že tá doska bude lietať po čase
Odpovedať
@eryykah presne tento podla foto :) ako som pisal, dosku som daval inu ...
Odpovedať
@shadowmilan ok tomu sa vyhnem, trochu som pozerala tie rimfree a čo wc misa to iný tvar, niektoré majú také záhyby na tej keramike, že sa to isto nebude čistit ok /Duravit, Villeroy/. Tak hľadám rimfree, ktoré bude vnútri úplne bez žliabkov.
Odpovedať
@eryykah tak ja som preto bral ten ravak, z vonku celistvy a dnu rimfree tiez jednoduchy, lahke cistenie :)
Odpovedať
@eryykah ideal standart tesi aquablade
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch

Odpoveď na príspevok od eduardgein:

@eryykah ideal standart tesi aquablade
@eduardgein ste aj po rokoch spokojny?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?