Ktoré vane do kúpeľne sú dobré?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, ideme prerabat byt a je pred nami vyber vane. vsade maju len plechove a akrylatove. plechove su studene a akrylatove sa sialene spinia ( a veru mam aj obavy o zivotnost pri mojom 115 kg starom:-) ako ste vybrali vy a preco???
Odpovedať
Profilova fotka
@katriin bolo to dávno, v SOLIDSTAVe
Odpovedať
@najjulinka potom som si všimla, že to je staršia diskusia 🙂 . Aktuálne hľadám vaňu a estap sa skoro nedá zohnať.. škoda. Rozhodujem sa medzi kaldewei a m-acryl. No môžeme dať asi len dĺžku 150cm, tak neviem či nie je komfortnejšia nejaká asymetricka akrylatova...
Odpovedať
Profilova fotka
My ideme do kaldewei
Odpovedať
Ja sa tu s dovolením rovno pripojím s dotazom. Chcela by som si teraz v akcii kúpiť túto vaňu https://www.krasnakupelna.sk/volne-st..., pretože po tej voľne stojace už dlho túžim na chalupu, ale manžel ma zrádza, že mám radšej vybrať liaty mramor, že je kvalitnejšie a odolnejšie. Cenovo je to ale potom úplne inde a ma to príde zbytočné. Máte k tomu nejaké skúsenosti alebo tipy? Vopred vďaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@morenika - ja by som mozno este zvolil smalt Kaldewai, starostlivost o smalt a vydrz takejto vane je niekde inde ako akykolvek akryl -> napr. https://www.kupelnasnov.sk/samostatne.... Cenovy rozdiel oproti tvojej je +-200e. Dalsia moznost je kupit hocijaky kaldewai a v strede chalupy oblozit obkladom alebo laminatom odolnym vode. Kaldewai saniform Plus mas za 200-300e, celoobklad nech nejdem do 200e. Alebo si urob obklad z exotickeho dreva a je to cele inde :)
Odpovedať
My sme davali od Villeroy&boch quarylovu vanu a spokojnost velika.
Odpovedať
@mgx Dakujem za tipy! Pokúsim sa to tlmočiť manželovi. Stále ešte vymýšľame 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahoj ja porsdim hlavne, je treba si ist tie vane ohmatat a obzriet... Napr kaldewei som pozerla ana nete skoro objednala.. Ale ked som prisla do BA do obchodu a pozrela sa na nu... No popravde ani zadarmo. Moze byt akakolvek slvela, ked sa mi nepaci tak sa mi nepaci. A vanu mozes vymenit kedykolvek...netreba to brat az tak smrtelne vazne. Mne sa napr ten ich smalt kaldeweiacky vobec nepaci...cakala som luxus, uzasny perlovy smalt... A nie to co som videla. Ale to je moj nazor🙏🙏🙏😊👍
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?