Kam všade obklad do kúpeľne

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, potrebovala by som poradiť. Aktuálne chceme prerábať kúpeľnu, kde sú kompletne všetky steny obložené obkladmi do výšky 2,20 m. Podľa mňa je už komplet po plafón obložená kúpeľna prežitkom, preto by som sa rada poradila, či by stačilo obložiť okolie umývadla+wc a sprchového kúta? Prikladám foto. Vďaka
Odpovedať
1
2
@artep1987 Takže ideálne by bolo asi 100x100? Teraz máme 80x90 a je to akurát, ale pre väčší komfort chceme zväčšiť.
Odpovedať
@jan5595 pokud máte prostor udělejte co největší a nezapomeňte na niku pro šampony a mýdla 😉
Odpovedať
@jan5595 a taky doporučuji až ke stropu obklady, měli jsme "vynechanou" horní řadu, jak ve vaší vizualizaci a jak jsem to viděla na živo na kontrole, hned jsem je žádala ať to dodělají ke stropu.
Odpovedať
@artep1987 Áno, tie sa mi veľmi páčia, avšak neviem, či je vlastne možné niečo také spraviť pri rekonštrukcii staršej kúpeľne. Veľmi asi nebudeme vedieť vbiť do steny pri sprchovom, lebo v stene ide vedenie vody a z druhej strany múru je plynový kotol. Jedine na tej priečke medzi WC a kútom.
Odpovedať
Profilova fotka
Sprcha 90x100 je pohodlna, 90x120min ak walk in.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 a razom je aj v mensej kupelni kopec miesta, len to treba vediet spravne usporidat vsetko, super.
Odpovedať
@lenkito10 Ďakujem! Návrh 1 sa mi pozdáva najviac. Viete poradiť aj usporiadanie, resp. ako začleniť obklady? Podlaha by mala byť imitácia dreva o rozmere 30x60, na steny som si istá iba akcentmi zeleného obkladu 30x60 buď pri sprchovom, WC, alebo pri umývadle. Ďakujem všetkým....
Odpovedať
@lenkito10 By si sa mala zacat zivit takymito navhrmi, ak to teda este nerobis 😄 Nie raz som si vsimla, ze si pridavala navrhy, ktore potom ludom pomohli.
Odpovedať
@sousedekovci89 take sa nastastie nedeje ze by plesnelo, a ani som samozrejme tym nechcel odstranit pricinu, iba to nechcem pripadne zhorsit danim obkladu az po strop (strop zatepleny sadrokarton + zateplena povala fukanou izolaciou)
Odpovedať
Profilova fotka
@jan5595 zeleny obklad by som dala na murik za wc, ak bude zavesne a na stenu vpravo od dveri, na obrazku dolna vpravo od dveri, cez radiator az do sprchy. A myslim ze aj za umyvadlo.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?