Je toto potrubie vhodné na odpad ku vani?

Ahojte, trochu ma zmiatlo oznacenie tejto rury, myslel som, ze odpadove rury na vodu s horucou vodou maju mat niekde aj oznacenie HT. Tu mi chyba. Je takato rura vobec vhodna pre odvadzanie horucej vody?
Odpovedať
Dovolené oblasti použití: - běžné odvodňovací systémy - odpadní vody z domácností - průmyslové odpadní systémy - pro odpady z hotelových provozů, prádelen, nemocnic a dalších - vedení odpadní vody s teplotou do 95°C, krátkodobě až 100°C - popis z montažneho listu materialu, - bez problemu 🙂
Odpovedať
@feriicko samozrejme ze je to vhodné, akú teplu vodu chceš vypúšťať keď sa toho bojíš?
Odpovedať
@migeki Kde si našiel montážny list? PipeliFe som našiel, ale pipeliNe nie... @feriicko Donedávna sa bežne používalo PVC, vhodné do 40°C a pohoda. Ale videl som pár roztopených sifónov po aplikácii “nasypte Sifo a zalejte vriacou vodou”...
Odpovedať
@migeki kde si prosim ta nasiel takyto list, lebo ja som hladal po internetoch a akosi som nikde nic poriadne nenasiel 🙂
Odpovedať
@roberttom napriklad v pripade ako spominal dedo ked zalievas sifo vriacou vodou 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?