Dali by ste si hranaté umývadlo na dosku znova?

Uvažovala som o hranatom umývadle(mise) na dosku.Doska bude zo žuly a batéria na stenu.Chcem sa spýtať tých ktorí to už majú,ako je to s údržbou a frkancami od vody.Dali by ste si to znova?
Odpovedať
Doma ho nemáme, ale kamarát áno a páči sa mi to.
Odpovedať
Tiez mame take, nevidim ziadny problem v udrzbe. .
Odpovedať
Nedala, ma aj aj a branateho sa dufam rychlo zbavim.
Odpovedať
Profilova fotka
dala sú pekné,moderné ale daj si pozor aby boli aspoň trochu vyspádované, my sme kúpili rovné máme deti sú ako kačice vela vody a tečie vedla umyvdla dosť často
Odpovedať
Profilova fotka
Sú pekne, sestra má tiež, ale syn (12 rokov) hovorí, že sa mu zle na tom sedí, tak možno by bolo lepšie vyskúšať u niekoho kto má také🤨
Odpovedať
@monikabugi preboha preco 12 rocny chalanisko vysedava v umyvadle? :-D :-D :-D Kamoska ma z liateho mramoru, nadherne hranate s ostrymi hranami vnutri misy a nadava, ze sa to dost blbo cisti hlavne ked sa chlap holi s penou :-p Nieco take https://www.vsetkoprekupelnu.sk/umyva...
Odpovedať
zita19 ona myslela asi zachodovu misu. Tiez som sa najskor cudovala,ked som si predstavila 12 rocne chalanisko ako sedi v umyvadle :-D :-D Hranate je pekne,ale vyberaj nie uplne rovne a aby nebolo velmi nizke
Odpovedať
@monikabugi to majú dosť zvláštnu domácnosť :-D :-D podľa mňa keď bude to umývadlo vyššie tak to bude v pohode, nebude sa špliechať vedľa akurát na tie ostré hrany vnútri by som si dal pozor aby sa to poriadne pravidelne čistilo nech sa tam nedrží špina
Odpovedať
Zita 19 Tak si ma rozosmiala ze som prave takmer prekonala astmaticky zachvat :-N Az som chrapajuceho muza zobudila x-) Ja mam hranate- ale nie polozene a v pohode. Polozene na doske mam okruhle (lavor :-) ), ale doska vyzera dost strasne (biela doska a tri male deti...)
Odpovedať
Tak to si viem predstavit, mame to podobne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mame take a je uplne v pohode, zatial v nom problem ziadny nevidime
Odpovedať
Profilova fotka
brat ma presne take v byte, prerabali asi pred rokom a ani nenapadlo sa ho na to pytat ci s nim nemaju nejake problemy ale tak ked nespominal tak asi tiez v pohode
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre to vyzerá, ale po praktickej stránke to nie je bohvie čo najmä, čo sa týka čistenia, kamarát dával, lebo žena veľmi chcela a teraz to aj ona sama ľutuje :-D :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@dariucha Dobry den. Dali ste si nakoniec to hranate umyvadlo na dosku? Ak ano ake mate skusenosti? Odporucali by ste?
Odpovedať
Dobrý deň.Ano dali sme ho.Je to Vitra Shift 60cm...Nezbadala som o nič viac,ako pri klasickom umyvadle čo sme mali v pôvodnej kúpelke,že by sa špliechalo..Som spokojná aj s údržbou,ale aj so samotnou doskou,ktorá je zo žuly a tým odolná voči vode.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?