Bočná polica pri vani

Neviete odporucit postup a material na vytvorenie jednoducheho bieleho otvoru ako policu hned vedla vane? Idealne ako obrazok s tym hnedym otvorom ale nech je to vsetko biele ako na tom druhom 🙂 Nechcem to vsak obkladat ziadnou dlazbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Spravis obmurovku vane 5cm ytongom a domurujes kastliky 10cm len hornu hranu by som asi lepil 10cm zrezany nalezato. Trochu pilenia a merania a das to.
Odpovedať
Len aby si si nenatiahol rozkrok,keď budeš vystupovať z vane. Ak si mladý a hovoríš,že v pohode prekročíš,počkaj čo bude o dvadsať rokov. 😉 Ked som minulý rok prerábal kúpeľnu našiel som vaňu,ktorá mala v prednej strane výklopné skrinky na všeličo... Vypadala efektne ani nebola drahá,ale ja som skeptik,tieto moderné nápad nakoniec nie sú až také super ako vypadajú. Nakoniec som odolal a dal obyčajnú smaltovanú.
Odpovedať
@wolodymyr A aku povrchovu upravu? Chcem sa vyhnut kachlickam. Plus vnutorna cast (zadna stena police) by asi mala byt "vyberatelna" pre pristup k sifonu. Bude stacit viacero klasickych magnetov na obklady alebo je lepsie nejake ine riesenie? Chcel by som, aby to vnutro bol jeden cely diel. Materialovo bude stacit nejaka PVC doska, z ktorej vyrezem rozmer podla otvoru?
Odpovedať
Profilova fotka
@matus350 nejaku vodeodolnu uslachtilu hladku omietku alebo farbu su take co sa pouzivaju namiesto zasteny v kuchyniach. Inak strasne milujem ked nieco niekto chce a nenapise vsetko a postupne pridava ako tatar. To len na okraj. Daj dvoje magneticke dvierka po krajoch a prelep nosnou doskou ci uz z plexi alebo ineho umeleho materialu a ten opracuj do stavu ostatnych stien. Pri povrchovke mysli na to ze tam nebude striekat len voda ale aj saponaty plus prach a aby sa ti to nespinilo tak vydumaj nieco neporezne... top je dlazdica ale to nechces
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?